Michel Moran o współpracy z młodzieżą na planie "MasterChef Nastolatki". Czy miał obawy?

Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Masterchef Nastolatki
Masterchef Nastolatki
Zwycięzca Masterchefa prywatnie
Zwycięzca Masterchefa prywatnie
Kuba Tomaszczyk zwycięzcą XI. edycji „MasterChefa”
Kuba Tomaszczyk zwycięzcą XI. edycji „MasterChefa”
Finalistki MasterChef Junior wspominają program
Finalistki MasterChef Junior wspominają program
Poznaliśmy zwyciężczynię „MasterChef Junior”
Poznaliśmy zwyciężczynię „MasterChef Junior”
„MasterChef” od kuchni
„MasterChef” od kuchni
Popisowe dania finalistów 11. edycji MasterChefa
Popisowe dania finalistów 11. edycji MasterChefa
Zwycięzca MasterChefa prywatnie
Zwycięzca MasterChefa prywatnie
Nowy juror w „MasterChef Junior”
Nowy juror w „MasterChef Junior”
Ewa Drzyzga podczas specjalnego odcinka "MasterChef"
Ewa Drzyzga podczas specjalnego odcinka "MasterChef"
Basia Ritz - co u niej słychać po 10 latach od pierwszej edycji "MasterChefa"?
Basia Ritz - co u niej słychać po 10 latach od pierwszej edycji "MasterChefa"?
Michel Moran sprawdza się właśnie w nowej roli. Choć doświadczenie jako juror ma duże, to tym razem oceniać będzie nie dzieci i dorosłych, a bardzo ambitną i charakterną młodzież, która głosiła się do programu "MasterChef Nastolatki". Czy miał obawy związane z tą zmianą?

Michel Moran o pracy z młodzieżą

W niedzielę 3 marca odbyła się premiera programu "MasterChef Nastolatki". W tym formacie pretendentów do najlepszego MasterChefa wśród nastolatków oceniają: Michel Moran, Tomasz Jakubiak i Dorota Szelągowska, a Michał Korkosz "Rozkoszny" sprawdza się jako Influencer kulinarny, będący jednocześnie wsparciem dla zawodników.

W rozmowie z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl Karoliną Kalatzi, juror Michel Moran opowiedział, czy bycie ojcem pomogło mu w budowaniu dobrych relacji z młodzieżą.

- Kiedy usłyszałem, że będzie edycja z nastolatkami, mówili mi: "Michel ty masz dzieci, były nastolatkami" [...], ale moje dzieci są już dorosłe i prawie zapomniałem, jak to było, kiedy były w tym wieku, to była inna epoka, 15 lat temu, a świat się zmienił, ale i tak myślę, że będzie dobrze - tłumaczył ekspert kulinarny.

- Powiem uczciwie i to jest prawda, kiedy na początku słyszałem o "MasterChef" dla nastolatków, zastanawiałem się, czy się nadaję do tego, poważnie. Mam nadzieję nie rozczarować nikogo, to będzie wielka, wielka praca - dodał.

Michel Moran o kulinarnych początkach

Juror "MasterChefa" dla nastolatków wyznał, że gdy zaczął gotować, był w tym samym wieku co uczestnicy tego programu, a osiągnięcie perfekcji w gotowaniu to efekt zarówno sukcesów, jak i porażek.

- Na początku myślimy, że dobrze gotujemy, ale ten fakt, że tak jest, że umiemy gotować, to są doświadczenia, porażki, sukcesy i lata inspiracji. Nie ma momentu, kiedy każdy kucharz, albo nawet ja, jesteśmy pewni siebie na 100 procent. Zawsze jest ryzyko czy się uda, czy nie uda. Czasem ten stres, trema są nam potrzebne, by dążyć do perfekcji - dodał Michel Moran.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

podziel się:

Pozostałe wiadomości