Dorota Szelągowska uprawia "kurodomostwo". Nas zaprosiła do swojej kuchni

Dorota Szelągowska o gotowaniu
Źródło: Dzień Dobry TVN
W kuchni z Dorotą Szelągowską
W kuchni z Dorotą Szelągowską
Jedzenie w biegu nam szkodzi
Jedzenie w biegu nam szkodzi
Dieta na wysoki cholesterol
Dieta na wysoki cholesterol
Czas a dieta
Czas a dieta
Dorota Szelągowska będzie jurorką w programie "MasterChef Nastolatki". Czy architektka wnętrz sama potrafi gotować? Co to jest "kurodomostwo" i dlaczego lubi je uprawiać? Do jej kuchni wpadł reporter Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik.

Gotowanie z Dorotą Szelągowską

Dorota Szelągowska jest znaną architektką wnętrz, dlatego dużym zaskoczeniem dla wielu jej fanów była wiadomość, że zasiądzie w jury nowego programu kulinarnego TVN "MasterChef" dla nastolatków. Okazuje się jednak, że jej udział w show nie jest przypadkowy, ponieważ gwiazda naszej stacji lubi uprawiać "kurodomostwo".

- "Kurodomostwo" jest ekstra. To jest takie dbanie o ogień domowy, karmienie, które jest miłością - wyjaśniła Dorota Szelągowska. Dodała także, że sama pichci od 5. roku życia.

Jaką będzie pełnić rolę w programie "MasterChef"?

- Nie występuję tam w charakterze demiurga. Jest dwóch fantastycznych szefów kuchni. Uważam, że ponad wszystkimi zasadami jest jedna rzecz - smakuje albo nie smakuje. Jeśli coś będzie niedobre, to powiem, że jest niedobre. Młodzi ludzie chcą prawdy - powiedziała Dorota Szelągowska. - Robienie programu, gdzie możesz jeść i ci za to płacą - czy może być coś lepszego? - skwitowała.

Dorota Szelągowska z kulinarną misją

Przyjaciółką Doroty jest producentka programów kulinarnych Gosia Molska. Razem pomagały na granicy polsko-ukraińskiej, karmiąc uchodźców. To wydarzenie nie tylko umocniło ich przyjaźń, ale także pokazało, jak bardzo jedzenie może poprawić nastrój.

- Gosia jest profesjonalistką od wszystkiego. To było dla nas granicznym doświadczeniem. Bo tam był ogrom zła, ale i dobra. Zobaczyliśmy, ile można zrobić dobrego jedzeniem - powiedziała Dorota.

- Dorota wstawała w środku nocy, brały produkty, które akurat zjechały i robiła z tego gulasz - dodała Gosia Molska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Piotr Wojtasik

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?