Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Marcin Prokop o swoich talentach
Marcin Prokop o swoich talentach
Kulisy programu “Mam Talent”
Kulisy programu “Mam Talent”
Niedługo prezenter telewizyjny Marcin Prokop zadebiutuje w nowej roli. Dziennikarz został jurorem 15. edycji programu "Mam Talent!". Zapytaliśmy go więc, jaki jest jego najcenniejszy talent. Okazuje się, że prowadzący Dzień Dobry TVN wykorzystuje tę umiejętność od lat.

Marcin Prokop w nowej roli

Prowadzący Dzień Dobry TVN i wieloletni gospodarz "Mam Talent!" Marcin Prokop niebawem zaprezentuje się widzom w zupełnie nowej roli. Prezenter został jurorem programu, którego celem jest odnalezienie i pokazanie światu najbardziej uzdolnionych osób w Polsce. Zwykle za kotarą, teraz spełni się jako łowca talentów.

Wiosną zobaczymy go na fotelu jurora "Mam Talent!" u boku aktorki Julii Wieniawy, która również debiutuje w programie i obecnej od pierwszej edycji wokalistki Agnieszki Chylińskiej.

Marcin Prokop pochwalił się talentem

W rozmowie z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl Aleksandrą Matczuk, Marcin Prokop opowiedział o swoim najcenniejszym talencie. Okazuje się, że od wielu lat skutecznie wykorzystuje go zarówno w pracy, jak i w codziennym życiu.

- Myślę, że ja swój talent w tym programie (przyp. red. "Mam Talent!") dość dobrze wykorzystuję od 15 lat. Myślę, że tym talentem jest umiejętność w miarę sprawnego składania zdań wielokrotnie złożonych i reagowania na to, co się dzieje tu i teraz bez scenariusza i bez sztywnych ram, które mogłyby nas ograniczać - tłumaczył prezenter telewizyjny.

- Jednak jest to program rozrywkowy, w dużej mierze robiony na żywo, w którym mogą się zdarzyć rzeczy nieprzewidywalne. Im więcej tych zmiennych, które powodują niektórych lęk, bo generują chaos, tym bardziej ja w tym kwitnę. Im więcej może się zdarzyć, tym bardziej się cieszę, że mogę w tym uczestniczyć - dodał.

- Więc myślę, że moim talentem jest bycie ujeżdżaczem chaosu, który wjeżdża pod swoimi lędźwiami niczym ściekły byk, a ja staram się go dosiadać i z niego nie spadać - podsumował nowy juror "Mam Talent!".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

podziel się:

Pozostałe wiadomości