Madonna miała wypadek. W sieci pojawiło się nagranie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?
Fotograf Beyonce, Rihanny, Madonny i innych gwiazd
Fotograf Beyonce, Rihanny, Madonny i innych gwiazd
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Madonna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek na świecie. Jej porywające koncerty przyciągają nie tylko fanów artystki, ale i miłośników dobrej muzyki. Choć gwiazda dba o to, aby jej występy były dopracowane, to nie zawsze wszystko układa się po jej myśli. Tak było podczas jednego z ostatnich koncertów, gdzie artystka spadła z krzesła.

Madonna miała wypadek na scenie

Madonna niedawno odwiedziła Seattle, gdzie dała koncert w Climate Pledge Arena. Podczas wykonywania utworu "Open Your Heart" artystka usiadła na krześle. Zgodnie z wcześniej opracowaną choreografią tancerz, który towarzyszył wokalistce na scenie, miał przeciągnąć krzesło po całej scenie.

Niestety w pewnym momencie mężczyzna się potknął, pociągnął za sobą mebel, a to spowodowało, że 65-letnia wokalistka spadła z krzesła.

Madonna spadła z krzesła podczas koncertu. Czy coś się stało wokalistce?

Nagranie, które zarejestrowało upadek gwiazdy, szybko trafiło do internetu. Widać, że artystka była trochę zdekoncentrowana, ale bardzo szybko się opanowała i kontynuowała występ. - "Zaśmiała się. 20 lat temu zwolniłaby go z miejsca! Kocham ją", "Przynajmniej się śmiała i ma poczucie humoru" - komentowali w mediach społecznościowych fani wokalistki.

Warto dodać, że kilka lat temu artystce przytrafił się podobny wypadek. Podczas występu gwiazda miała na sobie bardzo długą pelerynę. Niestety jeden z tancerzy zaczepił się o nią i w tańcu pociągnął za sobą artystkę. W konsekwencji piosenkarka spadła ze sceny. Na szczęście nic poważne się jej nie stało.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kevin Mazur / Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości