Gwiazdy

Dorota Szelągowska szczerze o trzecim małżeństwie. "Bardziej celebrowałam rozwód niż ślub"

Gwiazdy

Autor:
Milena
Jaworska

Dorota Szelągowska gościła w tym tygodniu na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz rozmawiał z nią przede wszystkim na temat jej związków oraz ostatniego rozwodu, o którym projektantka do tej pory nie mówiła. Czemu Szelągowska po raz trzeci się rozwiodła? Co było przyczyną rozpadu jej związku?

Burzliwe życie Doroty Szlągowskiej

Dorota Szelągowska jest znaną dziennikarką i prezenterką. Prowadzi programy telewizyjne, m.in. "Totalne remonty Szęlągowskiej", w którym modernizuje i remontuje mieszkania rodzin, znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych. Celebrytka słynie jednak nie tylko z przeprowadzonych metamorfoz wnętrz, ale z licznych przeprowadzek oraz burzliwego życia prywatnego. Jak zdradziła w programie Kuby Wojewódzkiego, ma za sobą nie tylko 27 przeprowadzek lecz także trzy małżeństwa i trzy rozwody.

Wcześniej Dorota niechętnie mówiła o swoim życiu osobistym, nie chciała się z nim nadmiernie afiszować, owiewając każdą informację tajemnicą. O jej trzecim rozwodzie poinformowała Katarzyna Grochola, znana pisarka oraz mama Doroty Szelągowskiej. W trakcie programu Kuby Wojewódzkiego prezenterka zmierzyła się jednak z wieloma trudnymi tematami, które od dawna interesowały prowadzącego oraz widzów. Nie zabrakło wśród nich pytania o to, czy bardziej celebruje śluby, czy rozwody. - Rozwody zawsze są porażką, ale celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód niż ostatni ślub – odpowiedziała projektantka.

Dociekliwy Kuba Wojewódzki

Dziennikarz nie poprzestał jednak na tym i próbował dalej zgłębić życie prywatne swojej rozmówczyni. Zapytał, jak wyglądają jej związki oraz rozstania.

W każdym związku dwie osoby są winne rozstaniu. (…) Wybieramy sobie partnerów. Kiedyś taki filozof polski, Jakub Wojewódzki powiedział, że każdy związek ma termin ważności. Ja nie wiem, czy się z tym zgadzam, natomiast pierwszy raz w życiu poczułam jakiś czas temu taki moment, że ja lubię być w życiu sama

W rozmowie z Wojewódzkim Dorota wróciła również do spraw politycznych, a konkretnie do ustawy Lex TVN – uznanej przez nią za bulwersującą – oraz do Pawła Kukiza, którego decyzja zniesmaczyła dziennikarkę. Projektantka przypomniała prowadzącemu, że kiedyś popierał byłego wokalistę. Przywołanie tej sytuacji posłużyło jej do opisania swoich małżeństw.

- Również z pełnym przekonaniem siedziałeś tutaj z Pawłem i powiedziałeś, że on ma twój głos. Nie krytykuję cię za to, bo w tamtym momencie tak myślałeś. I tak wyglądały moje małżeństwa – podsumowała.

Zobacz także:

Autor:Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości