Gwiazdy

Prywatne mieszkanie Doroty Szelągowskiej. Te wnętrza robią wrażenie!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Agnieszka Jastrzębska wybrała się z wizytą do nowych wnętrz Doroty Szelągowskiej. Jak mieszka prezenterka telewizyjna, która jest ekspertem od urządzania? Zobaczcie sami!

Agnieszka Jastrzębska odwiedziła królestwo Doroty Szelągowej. Jak przyznała sama prezenterka, chroni ona swoje życie prywatne, jednak nie ma problemu z pokazywaniem urządzonych przez siebie wnętrz. Jest to pewnego rodzaju wizytówka. Jak mieszka?

Mieszkanie Doroty Szelągowskiej

Już od samego wejścia mieszkanie zachwyca połączeniem kolorów. W dość dużym korytarzu znajdują się różowe fotele i szafa z dużym lustrem. Nieco kontrowersyjnym wnętrzem jest granatowa kuchnia. Jej zdjęcie wywołało jakiś czas temu na Instagramie spore zamieszanie.

Miałam na początku taką myśl, jak to będzie z granatowymi szafkami, bo ja jestem rzeczywiście gotująca. To nie jest tak, że ta kuchnia jest ozdobą.

- dodała Dorota.

Salon i taras

Dorota zadbała o każdy szczegół. W jadalni znajduje się duży drewniany stół z różnymi krzesłami. Jak zdradziła prezenterka, jej mieszanie, choć jest urządzone, wciąż przechodzi zmiany. W salonie punktem centralnym są duże kanapy i regał z książkami ułożonymi według kolorów. Wrażenie robi także elegancka złoto-zielna łazienka oraz taras na dachu, na który wychodzi się bezpośrednio z sypialni.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości