życie prywatne

  Zbigniew Łuczyński ma za sobą lata doświadczenia pracy w redakcji, która dotyka niezwykle trudnych i wrażliwych tematów. - Trzeba być silnym , żeby prowadzić ten program. Silnym psychicznie - wyznał w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl, w ramach cyklu "Wakacje z gwiazdą". Gdzie prowadzący "Uwagę!" łapie oddech? Poznajcie bliżej jego azyl.

  "Jestem tak wdzięczna".

  Michał Szpak to kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej, który po raz kolejny nas zaskakuje. Wokalista rozpoczyna bowiem nowy etap w karierze jako Jowijsza. Co stoi za jego alter ego? Czy jest gotowy na ojcostwo? O tym artysta opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  "W największym szczycie odciąłem się od Internetu".

  Zbigniew Zamachowski nie schodzi ostatnio z nagłówków prasy plotkarskiej. Wszystko ze względu na rozstanie z Moniką Richardson i plotki na temat nowej relacji. Zainteresowanie wokół aktora wzrosło, kiedy zaprezentował książkę "Zbyszek przez przypadki". Artysta zamieścił w niej wiele ciekawostek ze swojego życia prywatnego. Wśród wspomnień nie zabrakło także tych o pierwszej żonie.

  "Nie wiem, jak smakuje schabowy".

  Kuba Wojewódzki chciał dowiedzieć się jak najwięcej na temat życia prywatnego gwiazdy.

  Mads Mikkelsen jest najbardziej popularnym aktorem duńskiego pochodzenia i zdobywcą Złotej Palmy w Cannes. Urodził się w Kopenhadze, a międzynarodową sławę zyskał grając w filmach o przygodach Jamesa Bonda. Ostatnio zagrał w dwóch głośnych filmach, nominowanym do tegorocznego Oscara "Na rauszu" oraz w duńskich "Jeźdźcach sprawiedliwości". W rozmowie z Kingą Burzyńską opowiedział nie tylko o produkcjach, ale także o tym, co aktualnie dzieje się w jego życiu prywatnym.

  Jeszcze kilka lata temu Joanna Jędrzejczyk miała wszystko: miłość, wolę walki, sukcesy sportowe… Nagle świat zawodniczki wywrócił się do góry nogami: utraciła tytuł mistrzyni wagi słomkowej UFC, zmarła jej przyjaciółka i zdradził narzeczony. Jak wpłynęły na nią te doświadczenia? Wspomnienia spisała w biografii "Czarno na białym", o której opowiadała w Dzień Dobry TVN.

  Kasia Sokołowska i Artur Kozieja to jedna z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Ostatnio więcej się o nich mówi, ponieważ ogłosili, że zostaną rodzicami. Jak długo są już razem i gdzie się poznali? Rok temu w styczniu Mateusz Hładki odwiedził zakochanych w ich drugim domu w Karkonoszach i porozmawiał o podobieństwach, różnicach i wspólnym dzieleniu życia. Co Kasia najbardziej ceni w swoim partnerze?

  Jest jedną z tych osób, których nie da się zapomnieć. Helena Deeds - bohaterka kultowego programu "Żony Hollywood" w rozmowie z Mateuszem Hładkim zdradziła, co u niej słychać. Jak radzi sobie z rozłąką z synem oraz jakie ma postanowienia noworoczne?

  Niedawno na rynku pojawiła się książka "Boniek – mecze mojego życia". 10 najważniejszych spotkań w karierze Zbigniewa Bońka spisał Janusz Basałaj. Z tej okazji porozmawialiśmy z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej o karierze i życiu rodzinnym.

  Kajetan Kajetanowicz: "Zawsze samochody bardzo mnie kręciły. Szybkość. Adrenalina". Kiedy zaczęła się jego przygoda z rajdami samochodowymi? Jak wyglądały jego początki w tym sporcie? Jakie ma plany zawodowe?

  Aktor Ryan Gosling to jedno z najgorętszych hollywoodzkich nazwisk i obiekt pożądania kobiet na całym świecie. - Kiedy pada to imię i nazwisko, wszyscy inny mężczyźni mogliby nie istnieć - mówił w Dzień Dobry TVN Marcin Prokop. Aktor zagrał m.in. w filmie "Pamiętnik", Idy marcowe", "Drive", "La La Land" oraz w najnowszej produkcji - "Blade Runner 2049". Kim jest i kogo kocha aktor, w którym kochają się miliony kobiet? Z jakimi aktorkami związany był Ryan Gosling? I jaki jest prywatnie? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN dziennikarkę Annę Wendzikowską, która spotkała się z Goslingiem.

  "Monika musiała się dźwignąć, odnaleźć w życiu nowy sens" - powiedziała w Dzień Dobry TVN Małgorzata Kożuchowska. Czy tym nowym sensem będzie nowy mężczyzna na drodze Moniki Boreckiej? Na ile aktorka ma wpływ na to, co dzieje się w życiu jej bohaterki? Gdzie podział się tzw. "glamour", którego pełno było w pierwszym sezonie "Drugiej szansy"? A jak wygląda życie prywatne Kożuchowskiej? Czy w domu faktycznie pierze, sprząta i gotuje? I jak narodziła się jej miłość do piłki nożnej?

  Jak godzi intensywną pracę zawodową z obowiązkami domowymi? Czym zaskoczy nas najnowsza płyta artystki? Jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Na scenie, na czacie i na kanapach Dzień Dobry TVN - Natalia Kukulska!

  Weronika Rosati zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej, że bardzo często stawiała sprawy prywatne ponad karierą. Czy to jest jeden z powodów, dla którego postanowiła zostać w Polsce? Czy teraz będzie występować tylko w polskich produkcjach? Zobaczcie, co powiedziała naszej dziennikarce.

  Burmistrz Mikołowa na Śląsku zakochał się w swojej asystentce i postanowił podzielić się informacją o swoim szczęściu z wyborcami oraz własną żoną. To genialny ruch, czy polityczny strzał w kolano? Czy w życiu polityka jest miejsce na prywatę? Prof. Robert Maliszewski, specjalista w dziedzinie marketingu politycznego, twierdzi, że podczas wyborów nie kieruje nami treść programu polityka, a jego osobowość i wizerunek. W Dzień Dobry TVN była posłanka Renata Beger oraz była Minister Pracy i Polityki Społecznej Anna Kalata powiedziały o rozdzielaniu życia politycznego i intymnego w praktyce.

  W marcu, na antenie TVN, pojawi się film Katarzyny Kolendy Zaleskiej pt. „Strateg”. jego bohaterem będzie prof. Zbigniew Brzeziński. Katarzyna Kolenda-Zaleska, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała nam jaki jest prywatnie prof. Zbigniew Brzeziński, jakie ma relacje z żoną oraz czym zajmują się jego dzieci.