życie prywatne

  życie prywatne

  Zbigniew Zamachowski nie schodzi ostatnio z nagłówków prasy plotkarskiej. Wszystko ze względu na rozstanie z Moniką Richardson i plotki na temat nowej relacji. Zainteresowanie wokół aktora wzrosło, kiedy zaprezentował książkę "Zbyszek przez przypadki". Artysta zamieścił w niej wiele ciekawostek ze swojego życia prywatnego. Wśród wspomnień nie zabrakło także tych o pierwszej żonie.

  Mads Mikkelsen jest najbardziej popularnym aktorem duńskiego pochodzenia i zdobywcą Złotej Palmy w Cannes. Urodził się w Kopenhadze, a międzynarodową sławę zyskał grając w filmach o przygodach Jamesa Bonda. Ostatnio zagrał w dwóch głośnych filmach, nominowanym do tegorocznego Oscara "Na rauszu" oraz w duńskich "Jeźdźcach sprawiedliwości". W rozmowie z Kingą Burzyńską opowiedział nie tylko o produkcjach, ale także o tym, co aktualnie dzieje się w jego życiu prywatnym.

  Jeszcze kilka lata temu Joanna Jędrzejczyk miała wszystko: miłość, wolę walki, sukcesy sportowe… Nagle świat zawodniczki wywrócił się do góry nogami: utraciła tytuł mistrzyni wagi słomkowej UFC, zmarła jej przyjaciółka i zdradził narzeczony. Jak wpłynęły na nią te doświadczenia? Wspomnienia spisała w biografii "Czarno na białym", o której opowiadała w Dzień Dobry TVN.

  Aktor Ryan Gosling to jedno z najgorętszych hollywoodzkich nazwisk i obiekt pożądania kobiet na całym świecie. - Kiedy pada to imię i nazwisko, wszyscy inny mężczyźni mogliby nie istnieć - mówił w Dzień Dobry TVN Marcin Prokop. Aktor zagrał m.in. w filmie "Pamiętnik", Idy marcowe", "Drive", "La La Land" oraz w najnowszej produkcji - "Blade Runner 2049". Kim jest i kogo kocha aktor, w którym kochają się miliony kobiet? Z jakimi aktorkami związany był Ryan Gosling? I jaki jest prywatnie? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN dziennikarkę Annę Wendzikowską, która spotkała się z Goslingiem.

  "Monika musiała się dźwignąć, odnaleźć w życiu nowy sens" - powiedziała w Dzień Dobry TVN Małgorzata Kożuchowska. Czy tym nowym sensem będzie nowy mężczyzna na drodze Moniki Boreckiej? Na ile aktorka ma wpływ na to, co dzieje się w życiu jej bohaterki? Gdzie podział się tzw. "glamour", którego pełno było w pierwszym sezonie "Drugiej szansy"? A jak wygląda życie prywatne Kożuchowskiej? Czy w domu faktycznie pierze, sprząta i gotuje? I jak narodziła się jej miłość do piłki nożnej?

  Jak godzi intensywną pracę zawodową z obowiązkami domowymi? Czym zaskoczy nas najnowsza płyta artystki? Jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Na scenie, na czacie i na kanapach Dzień Dobry TVN - Natalia Kukulska!

  Weronika Rosati zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej, że bardzo często stawiała sprawy prywatne ponad karierą. Czy to jest jeden z powodów, dla którego postanowiła zostać w Polsce? Czy teraz będzie występować tylko w polskich produkcjach? Zobaczcie, co powiedziała naszej dziennikarce.

  Burmistrz Mikołowa na Śląsku zakochał się w swojej asystentce i postanowił podzielić się informacją o swoim szczęściu z wyborcami oraz własną żoną. To genialny ruch, czy polityczny strzał w kolano? Czy w życiu polityka jest miejsce na prywatę? Prof. Robert Maliszewski, specjalista w dziedzinie marketingu politycznego, twierdzi, że podczas wyborów nie kieruje nami treść programu polityka, a jego osobowość i wizerunek. W Dzień Dobry TVN była posłanka Renata Beger oraz była Minister Pracy i Polityki Społecznej Anna Kalata powiedziały o rozdzielaniu życia politycznego i intymnego w praktyce.

  W marcu, na antenie TVN, pojawi się film Katarzyny Kolendy Zaleskiej pt. „Strateg”. jego bohaterem będzie prof. Zbigniew Brzeziński. Katarzyna Kolenda-Zaleska, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała nam jaki jest prywatnie prof. Zbigniew Brzeziński, jakie ma relacje z żoną oraz czym zajmują się jego dzieci.