Gwiazdy

Katarzyna Grabowska zdradziła płeć dziecka. Aktorka już wkrótce zostanie mamą

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Katarzyna Grabowska

Katarzyna Grabowska długo utrzymywała te radosną nowinę w tajemnicy. Ciężarna aktorka nareszcie zdradziła płeć dziecka. Na Instagramie gwiazda opublikowała urocze zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem oraz nie pozostawiła wątpliwości, czy będzie miała córkę, czy syna.

Katarzyna Grabowska zdradziła płeć dziecka

Katarzyna Grabowska jakiś czas temu publicznie ogłosiła, że niebawem zostanie mamą. Aktorka opublikowała wówczas zdjęcie, na którym uwydatniła ciążowy brzuszek. Już wtedy było wiadomo, że 30-latka bardzo długo zachowywała tę informację w tajemnicy. Do tej pory przyszła mama nie zdradzała także płci dziecka. Ten szczegół wyjawiła dopiero w połowie września, będąc na ostatniej prostej oczekiwania na potomka.

Córko, gotowa na ostatnią prostą? Damy radę, co?

Pod nowym zdjęciem Kasi pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani zachwycali się urodą pięknej aktorki, a także licznie gratulowali przyszłej mamie. "Cudownie", "Pięknie", "Gratulacje" - czytamy.

Katarzyna Grabowska – kim jest?

Katarzyna Grabowska to utalentowana aktorka, a prywatnie córka Andrzeja Grabowskiego i od 2018 roku szczęśliwa żona Damiana Kulca. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTiT w Łodzi, a od 2014 r. związana jest z Teatrem Powszechnym w Łodzi.

W 2017 r. otrzymała nagrodę im. Wiesława Nowickiego, która przyznawana jest w celu wyróżnienia młodych łódzkich talentów. Widzowie mogli zobaczyć Katarzynę Grabowską w kilku rolach w czołowych polskich produkcjach. Wystąpiła w kultowym filmie "Pitbull", ale również w popularnych serialach, tj. jak "Diagnoza" i "Zakochani po uszy", który możemy oglądać w TVN7 i na platformie Player.pl.

Zobacz wideo:

Szaleństwo hormonów w ciąży
Szaleństwo hormonów w ciąży Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości