Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza komentuje rozstanie z Kamilem

Newsy

Autor:
Daria
Pacańska
Iza o rozstaniu z Kamilem

Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" rozstali się. Uczestniczka o zakończeniu małżeństwa poinformowała swoich fanów na Instagramie, a za naszym pośrednictwem przekazała wyjaśnienia.

Iza i Kamil rozstali się

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia rozstali się". Uczestniczka programu zamieściła w swoich mediach społecznościowych post, w którym o tym poinformowała. Prosiła także swoich fanów o uszanowanie ich decyzji i prywatności.

- Czasem w życiu przychodzi moment, w którym musisz podjąć ważną decyzję. Mając nadzieję, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy z Kamilem decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy - nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności - napisała na Instagramie.

Fani byli zdziwieni, bo niedawno para spędziła wspólnie czas w górach, dlatego Iza postanowiła wyjaśnić w rozmowie z dziendobry.tvn.pl, dlaczego zdecydowali się jeszcze wspólnie wyjechać oraz jakie relacje ich aktualnie łączą.

- Już od dłuższego czasu walczyliśmy o ten związek. Mieliśmy bardzo trudne chwile, których nie przetrwaliśmy. Z tego wyjazdu już nie mogliśmy zrezygnować, gdyż dużo wcześniej wszystko zostało zaplanowane i opłacone. Nie ukrywam, że miałam nadzieję do samego końca, że sytuację, która jest między nami, da się uratować, ale niestety mieliśmy zupełnie inne patrzenie na związek. Inne oczekiwania wobec związku. Rozstaliśmy się w zgodzie, normalnie, jak ludzie. Bez kłótni i niepotrzebnych dodatkowych stresów. Szanuję Kamila jako człowieka, życzę mu wszystkiego, co najlepsze i mam nadzieję, że każdy z nas znajdzie swoje szczęście i to, czego szuka - tłumaczy Iza.

Iza i Kamil - historia związku

Izabela Juszczak i Kamil Węgrzyn poznali się w piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci na podstawie ich cech uznali, że tych dwoje może stworzyć udany związek. W ten sposób Iza i Kamil stanęli na ślubnym kobiercu.

Po programie oboje byli bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Ich fani obserwowali, jak rozwija się ich relacja, wielu bardzo im kibicowało. Niestety ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Jednak, jak podkreśliła Iza, rozstali się przyjaznych stosunkach i cały czas darzą się szacunkiem.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość

Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość
Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość
  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Artur Barbarowski/East News

Pozostałe wiadomości