Newsy

"Hotel Paradise 4". Do programu weszła nowa singielka. Dwaj uczestnicy wpadli jej w oko

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta

Każdy dzień w "Hotelu Paradise" przynosi nieoczekiwane zmiany. Na rajskim Zanzibarze pojawiła się kolejna singielka, która z pewnością sporo namiesza i zmieni układ sił w programie. By przetrwać, musi stworzyć parę z jednym z uczestników. Dziewczyny za wszelką cenę starają się zatrzymać przy sobie swoich partnerów.

"Hotel Paradise" - nowa uczestniczka

Uczestniczki "Hotelu Paradise" miały nadzieję, że tym razem do ich grupy dołączy mężczyzna. Niestety, ku ich zdziwieniu, dołączyła piękna singielka o imieniu Kasia. 24-latka z Gdańska bardzo spodobała się kolegom z programu. Poczuli, że brunetka wprowadzi pozytywną atmosferę.

- Lubię zwracać na siebie uwagę, lubię wyglądać dobrze, czuć się atrakcyjna. Czasem bywam kokietką i myślę, że mężczyźni to lubią. W "Hotelu Paradise" szukam osoby, która będzie moim sprzymierzeńcem. Jeżeli znalazłabym tutaj miłość swojego życia, będę przeszczęśliwa - powiedziała Kasia.

Mogłoby się wydawać, że dziewczyny zaakceptowały nową uczestniczkę, jednak tak naprawdę były bardzo niezadowolone z jej obecności. Będzie musiało upłynąć sporo czasu, zanim Kasia wkupi się w ich łaski.

Romantyczna randka w "Hotelu Paradise"

Między Natką a Darkiem nie najlepiej się układa. Również Maria i Kuba nie nadają na tych samych falach. Singielka szybko zorientowała się, które pary są najsłabsze, dlatego nic dziwnego, że na romantyczną randkę zaprosiła właśnie tych dwóch panów. Plaża, palmy, błękitna woda - rajski krajobraz sprzyjał temu, by cała trójka świetnie się bawiła i mogła się lepiej poznać.

Wieczorem emocje sięgną zenitu. Kasia będzie musiała podjąć decyzję, z którym z panów stworzy związek. Który z chłopaków najbardziej się jej spodobał?

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"

Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"
Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"
  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości