Gwiazdy

Co słychać u Elizy i Trybsona z "Warsaw Shore"? "Pozmieniało się w głowie, teraz co innego cieszy"

Gwiazdy

Eliza i Trybson poznali się w „Warsaw Shore” siedem lat temu. Formuła tego reality-show zakładała umieszczenie kilkunastu osób w jednym domu. Przez kilka tygodni mieszkali ze sobą, razem pracowali i imprezowali. To właśnie tam między Elizą i Pawłem narodziło się gorące uczucie. Co zmieniło się u nich w ostatnich kilku latach? Jak wspominają udział w programie?

„Warsaw Shore” - Eliza i Paweł Trybała dziś

Eliza i Paweł należeli do najbardziej charyzmatycznych uczestników show. Widzowie pokochali piękną blodynkę i niezwykle męskiego Trybsona. Tych dwoje nie od razu zostało parą. Jednak po miłosnym wyznaniu Pawła w jednym z ostatnich odcinków, narodziło się między nimi uczucie. Doszło do tego, że oboje zdecydowali się opuścić program już po pierwszym sezonie i założyli rodzinę.

Basia Pasek spotkała się z Elizą i z Pawłem, a także z ich dwiema córkami: 5-letnią Victorią i Kornelią, która niedługo skończy 4 latka.

Nasze życie jest o wiele spokojniejsze

- przyznał Paweł Trybała.

Nasze życie zmieniło się o 180 stopni. Wszystko teraz kręci się wokół dzieci

- potwierdziła Eliza.

Kiedyś przy weekendzie czerpałem radość z imprez, z chodzenia na piwo z kolegami czy do klubów, na dyskoteki, a teraz taką wielką czuję radość, gdy zbliża się weekend, bo to jest mój czas i cieszę się tą chwilą, że możemy spędzić z tymi dziewczynkami czas, który jest tylko dla nas

- wyznał Trybson.

Eliza dodała, że nawet gdy znajomi dzwonią do nich z imprez, ani ona, ani Paweł, nie czują potrzeby powrotu do starych nawyków. Zdecydowanie wolą spędzić czas w gronie rodziny, na wzajemnej czułości i oglądaniu filmów.

Pozmieniało się w głowie, coś innego cię cieszy

- skwitowała młoda mama.

„Warsaw Shore” - Trybson i Eliza wspominają udział w programie

„Warsaw Shore” miało równie dużo fanów, co przeciwników. Część widzów twierdziła, że pokazywane treści są zbyt skandaliczne. A jak udział w programie wspomina najsławniejsza para uczestników pierwszego sezonu?

Myślę, że z Elizą byliśmy sobie przeznaczeni, wysoko w gwiazdach. Gdyby nie ten program, to szanse na to, że byśmy się spotkali są małe. Wypracowaliśmy tę miłość, to uczucie, no i dwójkę tych urwisów

- mówił ze śmiechem Trybson.

Zmiana nastąpiła nie tylko wewnętrznie, ale także zewnętrznie. Basia Pasek przypomniała Elizie o jej charakterystycznych platynowych włosach.

Do wszystkiego trzeba dojrzeć

- stwierdziła Eliza.

Eliza i Paweł zmienili także swoje życie zawodowe. Eliza stworzyła własną markę modową, a Paweł jest sportowcem i pracuje w marketingu.

Obejrzyj cały wywiad z parą w Dzień Dobry TVN.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości