Gwiazdy

Dorota Szelągowska w naturalnej odsłonie na wakacjach. "Bez filtra, przyciasnych spodni i stanika"

Gwiazdy

TVN/Piotr Czaja

Dorota Szelągowska uwielbia lipiec. To miesiąc, w którym czuje się wolna i szczęśliwa. Dziennikarka zdradziła to w mediach społecznościowych, publikując wakacyjne zdjęcie, na którym widzimy ją w naturalnej odsłonie, bez makijażu.

Dorota Szelągowska na wakacjach

Uśmiechnięta szeroko twarz bez makijażu, za to z wyraźnie widocznymi piegami i niezbyt starannie ułożoną fryzurą. Taką fotografią z wakacji podzieliła się Dorota Szelągowska, która spędza wolny, letni czas w domu na wsi.

- Bez filtra, pracy, budzika (córka go godnie zastępuje), przyciasnych spodni i stanika. Z ludźmi, których kocham. Uwielbiam lipiec - zapewniła prowadząca program "Totalne remonty Szelągowskiej". Na potwierdzenie swoich słów, post uzupełniła hasztagami: #wakacje #prawdziwatwarz #wolność #szczęście.

Internautom dziennikarka w takim naturalnym i swobodnym wydaniu niezwykle się spodobała. Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów.

"Piękna, szczęście i uśmiech to najlepszy filtr", "Naturalnie piękna, uwielbiam", "Cudnie, kocham kobiety naturalne", "Niesamowita, spełniona i chyba szczęśliwa na swój sposób, mimo trudności kobieta. I do tego ciągle inspiruje", "Przepięknie", "Jest Pani piękną kobietą. Wyluzowanych wakacji!" - czytamy w komentarzach.

Dorot Szelągowska wypoczywa bez filtra i stanika

Wielu obserwatorów zauważyło na opublikowanym w sieci wakacyjnym zdjęciu podobieństwo dziennikarki do jej słynnej mamy, pisarki Katarzyny Grocholi.

"Jesteś bardziej podobna do mamy - piękna taka naturalna", "Ale Pani podobna do Mamy! Boziu, normalnie tak tego nie widać, ale na tym zdjęciu na maksa" - piszą internauci.

Czy Wy też tak sądzicie?

Zobacz wideo: Córka Doroty Szelągowskiej pójdzie w ślady mamy?

Zobacz też:

Przemek Kossakowski wydał oświadczenie w związku z rozstaniem z Martyną Wojciechowską

Anna Kalczyńska na wakacjach. Gwiazda podaje przepis na skok do wody, gdy "okoliczności trochę nas przerażają"

Ewa Chodakowska skłamała, że zostanie mamą. Miała ku temu ważny powód

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości