Gwiazdy

Dorota Gardias w nowej fryzurze. Fani zachwyceni: "O jak pięknie"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East NEws

W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliście. Dorota Gardias na swoim Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Zmienił się nie tylko kolor włosów, ale także długość.

Dorota Gardias ma nową fryzurę

Zmiany, zmiany, zmiany. Te w wyglądzie – szokują i zachwycają najbardziej. Na odważny krok zdecydowała się Dorota Gardias, która postanowiła poszaleć z włosami. Na swoim Instagramie dziennikarka opublikowała zdjęcie we fryzurze, w której jeszcze jej nie widzieliśmy. Takich loków pozadrościłaby sama Magda Gessler!

Taka szopka... czy też szopa

- podpisała Dorota Gardias.

Burza loków w znacznie jaśniejszym kolorze, niż dotychczas zachwyciła fanów dziennikarki. -Dorotka Tobie we wszystkim ładnie. Jakie loki ? Nowa fryzura? Pięknie. Wyglądasz szałowo - pisali.

Jak zrobić loki w domu?

Pozazdrościliśmy fryzury Dorocie Gardias i postanowiliśmy sprawdzić, jak zrobić loki samemu, w domu. W październiku w naszym programie gościła stylistka fryzur Dobrawa Piękos-Szymańska, która pokazała, jak można stworzyć loki domowym zaciszu. Do zrobienia niezwykłej fryzury potrzebować będziemy prostownicy. Należy ustawić ją na 180 stopni. Każde pasmo spryskujemy produktem zabezpieczającym przed wysoką temperaturą. Wykonujemy ruchy zagniatające, przytrzymujemy, delikatnie popuszczamy i przechodzimy dalej. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Jamie Cullum nagrał świąteczny album. "Żona miała dużo do powiedzenia na temat moich piosenek"

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Projektu Lady" zmieniła się nie do poznania! Dzisiaj to prawdziwa business woman

Joanna Opozda i Antek Królikowski na randce w domu. "Takie wieczory lubimy najbardziej"

Autor: Anna Korytowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości