Gwiazdy

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Projektu Lady" zmieniła się nie do poznania! Dzisiaj to prawdziwa business woman

Gwiazdy

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Projektu Lady" zmieniła się nie do poznania! Dzisiaj to prawdziwa business woman

Patrycja Wieja w 2016 r. wygrała pierwszą edycję "Projektu Lady". Od tamtej pory bardzo wiele się u niej zmieniło. Celebrytka prowadzi swój biznes i bez reszty oddała się sportowi. Co więcej, Patrycja zdradziła w Dzień Dobry TVN, że w jej życiu pojawiła się miłość. 

Patrycja Wieja o tym, jak wyszła na prostą

Patrycja Wieja od momentu wygranej w programie TVN ma wierne grono swoich fanów, którzy śledzą jej karierę. W komentarzach pod jej zdjęciami często znajdziemy komentarze w których wielbiciele piszą, że podziwiają jej przemianę. W dyskusje wchodzą także rodzice nastolatek, którzy życzą sobie, żeby ich pociechy brały z niej przykład. Patrycja Wieja wzięła się w garść i dla wielu osób jest dzisiaj autorytetem.

- Nie byłam grzeczną dziewczynką, zdarzało mi się nawet być usuniętą ze szkoły sportowej. Nie będę ukrywać. Gdzieś tam skręcałam nie w tę drogę, w którą trzeba było iść. Postanowiłam wtedy wysłać zgłoszenie i to był strzał w 10. - powiedziała zwyciężczyni pierwszej edycji "Projektu Lady" o swojej przeszłości. 

- Po programie zaczęłam czytać książki motywacyjne i wzorować się na ludziach, którzy osiągnęli sukces - dodała. 

Mama dumna z Patrycji 

Spotkaliśmy się nie tylko z Patrycją, ale także z jej mamą. Kobieta nie kryje, że z podziwem patrzy na obecne życie córki.

- Wychowałam Patrycję od małego, ale nie byłam takim autorytetem w sensie wewnętrznym, jaki przekazała jej pani Irena i pani Tatiana - powiedziała Lucyna Wieja. 

- Co ją widziałam na ekranie, to płakałam. Ale widziałam, że walczy, że ją nakierują, by być tą lepszą Patrycją dążącą do celu - dodała. 

Była uczestniczka show TVN docenia wszystko, co w życiu zrobiła dla niej mama.

- Mam powiedziała do mnie: "Patrycja, jak ty ciężko pracujesz. Jeździsz do Warszawy i z powrotem na jakieś zajęcia". Powiedziałam jej: "Ja ciężko pracuję!? Ty wychowałaś trójkę dzieci sama, To Ty ciężko pracowałaś, nie ja" - usłyszeliśmy od Patrycji. 

Patrycja Wieja - czym się zajmuje?

Zwyciężczyni "Projektu Lady" pracuje w branży fitness i nawet pandemia nie powstrzymała jej przed rozwijaniem interesu. 

- Prowadzę treningi personalne i treningi z jumping fitnessu. Zanim zaczęła się pandemia, to moje zajęcia były bardzo popularne. Zamknęli siłownie, więc musiałam sobie jakoś poradzić. Zaczęłam prowadzić treningi online. Wypożyczyłam cały sprzęt podopiecznym i dziewczyny ćwiczą w domach pod moim okiem - zdradziła nam Patrycja Wieja.

Celebrytka poszerzyła swoje horyzonty i zaczęła trenować także MMA.

- To, co ja teraz robię, to spełniam marzenia. Niedawno spotkałam znajomego, który jest zawodnikiem MMA. Przyszłam na trening i zostałam do tej pory. Trenuję kilka razy w tygodniu - usłyszeliśmy. 

Patrycja Wieja jest zakochana

- Pojawiła się osoba w moim życiu, bliska mojemu sercu. Wspiera mnie bardzo - zwierzyła się Patrycja Wieja w Dzień Dobry TVN.

Zobacz też:

Reporter: Bartek Bandoła
Co sądzisz o tym artykule?
80
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0