Gwiazdy

Dominika Tajner po raz pierwszy pokazała nowego partnera. "Pochodzi z Cypru i jest od niej sporo starszy"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Dominika Tajner jest szczęśliwie zakochana. Znalazła miłość u boku starszego od siebie mężczyzny, którego poznała na Cyprze. Choć są parą już od jakiegoś czasu, to dopiero teraz gwiazda odważyła się pokazać w sieci romantyczne wspólne zdjęcie.

Nowa miłość Dominiki Tajner

Dominika Tajner po siedmiu latach małżeństwa rozstała się z Michałem Wiśniewskim. Rozwiedli się pod koniec września 2019 roku i od tej chwili w jej życiu zaszło wiele zmian. Gwiazda nabrała wiatru w żagle i postawiła na siebie. Przeszła prawdziwą metamorfozę wewnętrzną i zewnętrzną. Gdy pogodziła się z przeszłością, na jej drodze stanęła nowa miłość.

Od kilku miesięcy Tajner jest w nowym, szczęśliwym związku i wreszcie pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z ukochanym.

- Dominika Tajner w końcu pokazała swojego nowego partnera. O tym, że są razem, wiemy już mniej więcej od pół roku, ale pierwszy raz zdecydowała się pokazać jego twarz. Zrobiła sobie z nim zdjęcie w restauracji podczas romantycznej kolacji. Wiemy o nim tyle, że pochodzi z Cypru, robi tam biznesy i jest od niej sporo starszy. Czy to ma znaczenie? Oczywiście, że nie, bo najważniejsza jest miłość - powiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Dominika Tajner sporo schudła

Dominika Tajner na przestrzeni kilku ostatnich tygodni bardzo zeszczuplała. Zaczęła uprawiać sport i wylewa siódme poty na siłowni. Chce wzmocnić swoją kondycję. Nic dziwnego, że tak ciągnie ją do sportu - jest przecież córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Ciężka praca zdecydowanie się opłaciła i przyniosła widoczny na pierwszy rzut oka efekt.

- 8 kilo. Może już nawet trochę więcej, bo nie staję codziennie na wagę - mówiła niedawno w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Pozostałe wiadomości