Gwiazdy

Dominika Tajner schudła prawie 10 kg. Przygotowuje się do ważnego wydarzenia

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Dominika Tajner w szybkim tempie sporo schudła. Była żona Michała Wiśniewskiego intensywnie trenuje i wylewa siódme poty, bo przygotowuje się do ważnego wydarzenia. - Cały czas zmieniam dietę - powiedziała w jednym z wywiadów. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest o wiele szczuplejsza. Z jakiego powodu postanowiła zrzucić kilka kilogramów?

Ile schudła Dominika Tanjer?

Dominika Tajner po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim rozpoczęła nowy etap w życiu. Postawiła na siebie, ma nową fryzurę, uprawia sport i jednocześnie rozwija się na polu zawodowym. Niedawno w Dzień Dobry TVN wyznała też, że otworzyła swoje serce na miłość i jest szczęśliwie zakochana.

- Powinniśmy się zmieniać dla siebie, ale jeśli ktoś mnie motywuję, to zmieniam się dla nowego partnera, nie dla starego - powiedziała Dominika.

Co więcej, gołym okiem widać, że na przestrzeni kilku ostatnich tygodni Tajner bardzo zeszczuplała. Jak się okazuje, jej metamorfoza nie jest przypadkowa! Była żona Wiśniewskiego pozbywa się kilogramów, ponieważ już niedługo stanie do walki MMA. Aktywność fizyczna i zdrowa dieta sprawiły, że Dominika sporo schudła.

- 8 kilo. Może już nawet trochę więcej, bo nie staję codziennie na wagę. Poza tym jest to sport, jaki jest. Stoimy tu i leje się z nas. Jest gorąco i jeszcze trzeba się poruszać. Będę z taką modelką walczyć, że trochę musiałam schudnąć - wyznała Tajner w rozmowie z portalem Jastrząb Post. - Cały czas zmieniam dietę, bo niekiedy brakuje mi energii. Nie mogę wszystkiego zdradzać - dodała gwiazda.

Dominika Tajner będzie walczyć w MMA

Dominika Tajner nigdy wcześniej nie zdecydowała się na udział w takiej akcji charytatywnej. 3 lipca pojawi się na gali TheMMatch i zawalczy w oktagonie. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na pomoc 17-letniej Zuzi, która ma porażenie mózgowe.

- Bardzo się cieszę, że wkładam w to taki wysiłek. Wkładam go w pomoc dla kogoś. To jest po prostu dla kogoś, kto się codziennie musi zmagać z życiem. (...) Nasza Zuzia ma bardzo ciężko - stwierdziła.

Zobacz wideo: Dominika Tajner po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim zmieniła nie tylko fryzurę, ale i styl życia

Zobacz także:

Nowy singiel Męskie Granie Orkiestra 2021. Czy klip "I Ciebie też, bardzo" stanie się hitem, jak poprzednie teledyski?

Tęcza wróciła na plac Zbawiciela. Karolina Ferenstein-Kraśko: "Stęskniłam się za tym widokiem"

Monika Brodka udzieliła pierwszego wywiadu ze swoim partnerem. Czym zajmuje się Przemysław Dzienis?

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości