Gwiazdy

Dominika Grosicka o rozwijaniu swojej pasji: "Kamil wie, że teraz ja potrzebuję wsparcia"

Gwiazdy

Dominika Grosicka, żona Kamila Grosickiego - reprezentanta Polski w piłce nożnej - bardzo długo skupiała się na wspieraniu męża i opiece nad dziećmi. I choć wielu twierdzi, że mogłaby "leżeć i pachnieć", nic sobie z tego nie robi. Zaczęła rozwijać swoją pasję. Jaką? O tym opowiedziała naszej dziennikarce Basi Pasek.

Dominika Grosicka i jej pasja

Od jakiegoś czasu na Instagramie Dominiki pojawiają się posty, w których żona jednego z czołowych polskich piłkarzy pokazuje swoim obserwatorom swoje triki urodowe. Jej fanki mogą się nauczyć nie tylko, jak wykonać poszczególne elementy makijażu, ale też pełny makeup.

- Teraz jest Internet i wszystko można zrobić. Przerabiając sypialnię, tak jak ja, stworzyć mini studio - przyznała Grosicka. - Daje mi to dużo radości, lubię się podzielić takimi swoimi tipami, wychodzi to ze mnie zupełnie naturalnie - podkreśla.

Czy rozważa karierę wizażystki?

- Bardzo, bardzo bym chciała, tylko (...) ja się cały czas przemieszczam. Mój mąż ma skłonność do zmian klubów częstych i nie mam jak na tę chwilę tego zrobić - wyjaśnia Dominika.

Jak na pasję żony reaguje Kamil Grosicki?

- Jest bardzo dumny, jak mi się coś udaje- zdradziła Dominika w rozmowie z Basią Pasek. Ostatnie 10 lat życia małżeństwo podporządkowało w 100 procentach pracy Kamila. -

- Wie, że przyszedł czas na to, że teraz ja potrzebuję wsparcia - powiedziała żona piłkarza.

Dominika to piękny przykład, że można odchować dzieci i po latach wrócić do swojej pasji, spełniać się i realizować marzenia.

- Oczywiście z perspektywy czasu niczego nie żałuję - mówi. - Jestem bardzo szczęśliwą mamą, dumną mamą. (...) Powrócenie do marzeń i planów jest jak najbardziej super. (...) Robię to z całym sercem - podkreśliła na zakończenie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Reporter: Barbara Pasek

Pozostałe wiadomości