Gwiazdy

Anna Lewandowska otworzyła się przed fanami i opowiedziała o zaręczynach z Robertem. "Z zaskoczenia"

Anna Lewandowska w studiu DDTVN

Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Gwiazdy

Anna Lewandowska otworzyła się przed fanami i opowiedziała o zaręczynach z Robertem. "Z zaskoczenia"

Anna Lewandowska w studiu DDTVN

Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Anna i Robert Lewandowscy są jednym z najbardziej znanych małżeństw wśród polskich gwiazd. Stronią jednak od dzielenia się swoją prywatnością i z rzadka opowiadają o rodzinie. Tym razem Ania zrobiła wyjątek i odpowiedziała na pytania internautów. Wśród nich padły te najbardziej nurtujące, które dotyczyły imion córek gwiazdorskiej pary oraz zaręczyn.

Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania fanów

Dla swoich fanów Ania przygotowała nie lada niespodziankę, a mianowicie sesję Q&A, podczas której odpowiadała na pytania zadawane przez internautów. Nie pominęła tych dotyczących jej życia prywatnego. Tym samym dowiedzieliśmy się, jaka historia kryje się za wyborami imion dla dwóch córeczek Lewandowskich. 

W przypadku starszej z dziewczynek, Klary, dumna mama wskazała na dwa powody. Po pierwsze, ona sama wybrała to imię podczas bierzmowania. Po drugie, chciała nawiązać do znanej imienniczki. - Od świętej Klary - wyjaśniła w relacji na swoim Instagramie, załączając wizerunek zakonnicy. Imię dla Laury wybrała za to jej starsza siostra. 


Anna Lewandowska o oświadczynach Roberta

Anna Lewandowska wyjawiła jeszcze jeden sekret. Odpowiedziała na dość intymne pytanie dotyczące zaręczyn z Robertem. Przypomnijmy, że para poznała się w 2007 r. podczas sportowego obozu integracyjnego. Piłkarz miał wówczas 19 lat i grał w Zniczu Pruszków. Anna zaś trenowała karate. Zakochani zaręczyli się 4 lata później. 

Para wyjechała wówczas na rajskie wakacje. Spędzili je na malowniczych Malediwach. To tam Robert Lewandowski zdecydował się poprosić o rękę ukochanej. Jak to zrobił? - Z zaskoczenia, na wyspie, w wodzie - zdradza w paru słowach Anna. Czyżby najsłynniejszym polskim piłkarzu drzemał romantyk? Na to wygląda.

Zobacz wideo: Anna Lewandowska o ćwiczeniach i zdrowiu

Zobacz też: 

Osi Ugonoh zamieszkała z młodszą siostrą: "Poznajemy się na nowo. Bardzo się różnimy"

Czy możliwa jest przyjaźń mimo sporej różnicy wieku? "Czas jest rzeczą względną"

Olivier Janiak zabrał się za mycie okien. Fanka dopytuje o dekorację w salonie: "Czy w wazonie są pory?"

Co sądzisz o tym artykule?
83
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0