Kamil Grosicki

  Kamil Grosicki

  Jak wygląda mundial od kobiecej strony? Z Dominiką Grosicką spotkała się Kinga Burzyńska. Jak żony i partnerki piłkarzy wspierają naszą reprezentację? Czy będą na każdym meczu i co robią ... poza kibicowaniem? :)

  Przygotowania do mundialu idą pełną parą. Do mistrzostw zostało już niewiele czasu, dlatego nasi piłkarze trenują w Arłamowie w pocie czoła. Z Kamilem Grosickim spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger. Co jest celem naszej kadry na turnieju? Jak Kamil wspiera swoich młodszych kolegów z reprezentacji?

  Jest żoną Kamila Grosickiego od 2011 roku, jednak dopiero teraz zaczęła pojawiać się na czerwonym dywanie. Dlaczego Dominika Grosicka kazała nam tak długo na siebie czekać? Czym, poza wychowaniem dzieci, Marcela i Mai, zajmuje się na co dzień? Z piękną WAG spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Od poniedziałku trwa zgrupowanie polskich piłkarzy nożnych, którzy szykują się do kolejnych meczów eliminacyjnych do Mistrzostw Świata. Pierwszy odbędzie się w najbliższą sobotę, a drugi - we wtorek. Z Kamilem Grosickim spotkała się z Agnieszka Rylik, aby zapytać o formę i nastroje kadrowiczów. Czy czują presję po remisie z Kazachstanem?

  Klub Stade Rennais nie odnosił spektakularnych sukcesów dopóki nie pojawił się w nim Kamil Grosicki. Z piłkarzem spotkała się Ula Chincz. Sportowiec powiedział jej, jak został przyjęty przez kibiców, jak czuje się w klubie i czy poradził się sobie z uzależnieniem od hazardu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN miała też okazję porozmawiać z żoną Kamila i zobaczyć ich dom. Piłkarz przyznał się, że ma swoją ulubioną bajkę dla dzieci.

  Kamil Grosicki, polski piłkarz, zawodnik francuskiego klubu Stade Rennais. Jak się okazuje, początki kariery Kamila były dość trudne... Z jakim problemem borykał się piłkarz? Cała rozmowa już jutro. Zapraszamy przed telewizory.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: u Kamila Grosickiego we Francji - piłkarz o swojej trudnej drodze na szczyt. Oprócz tego: brazylijskie więzienie, 1051 skazanych i Anita Werner wśród nich - jedyne takie wybory Miss. W programie także: podobny talent i ta sama krew - Maja Ostaszewska z bratem Jakubem oraz Filip Chajzer sprawdza handlową żyłkę Polaków. Zaczynamy o 8.00! Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Polska kadra piłkarzy nożnych walczy w eliminacjach do Euro 2016. Przed zawodnikami trenera Nawałki niezwykle istotny mecz z Gruzją. Wszyscy polscy kibice trzymają mocno kciuki za naszą drużynę. Wśród nich są goście Dzień Dobry TVN: partnerka Sebastiana Mili - Urszula Koc i partnerka Arkadiusza Milika - Jessica Ziółek. Jak przed meczem partnerki wspierają piłkarzy? Czy mogą się z nimi zobaczyć w dniu meczu? Czy przeprowadzki są dla rodzin piłkarzy uciążliwe? Czy partnerki i żony piłkarzy rywalizują ze sobą?

  W listopadowym meczu z Gruzją Kamil Grosicki złamał kość w łokciu. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z piłkarzem i jego piękną żoną, modelką Dominiką. Rośnie nam nowa WAGs? Jak ich dzieci odnajdują się w ciągłym życiu na walizkach?