Gwiazdy

Daria Ładocha podzieliła się radosną nowiną: „Niedługo zostanę ciocią najwspanialszego mężczyzny na świecie”

Gwiazdy

Jakub Kamiński/East News

Prowadząca program „Ameryka Express” podzieliła się na Instagramie dobrą informacją – jej rodzina się powiększa. A to wszystko za sprawą jej siostry, która spodziewa się syna. Ciocia Daria Ładocha już nie może doczekać się rozwiązania.

Daria Ładocha zostanie ciocią

Daria Ładocha ceni sobie rodzinne wartości, nic więc dziwnego, że „cieszyła się jak wariatka”, kiedy dowiedziała się, że zostanie ciocią.

Chcę Wam obwieścić najwspanialszą nowinę na świecie. Niedługo zostanę ciocią najwspanialszego mężczyzny na świecie

- napisała na Instagramie.

A to wszystko za sprawą jej siostry – Adriany, która spodziewa się synka. Blogerka kulinarna nie ukrywa swojej radości. Jak pisze, jest tak szczęśliwa, jakby sama miała urodzić syna. Tym bardziej, że będzie to pierwszy mężczyzna, który przyjdzie na świat w jej rodzinie od pokoleń.

Jestem najszczęśliwsza na świecie i już nie mogę się doczekać

- dodała.

Daria Ładocha - dumna ciocia

Daria Ładocha poprosiła także fanów o radę, dotyczącą wyboru wózka dla siostrzeńca.

Ponieważ zgłosiłam się na ochotnika, że będę dumnie z Nim spacerować po Warszawie, a moje córki to już giganty to proszę byście polecili mi fajny wózek

- poprosiła.

Prowadząca program „Ameryka Express” jest mamą dwóch córek. Często pokazuje jak razem z Manią i Laurą wspólnie spędzają czas i gotują. Być może, za kilka lat dołączy do nich także najmłodszy mężczyzna w rodzinie.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości