Gwiazdy

Sia adoptowała dwoje dzieci. Piosenkarka deklaruje, że do końca życia chce być singielką

Gwiazdy

Sia adoptowała dwoje dzieci. Piosenkarka deklaruje, że do końca życia chce być singielką

Sia trafiła na pierwsze strony gazet i portali na całym świecie. Wszystko za sprawą udzielonego przez nią wywiadu dla kanału Sirius XM. Wokalaistka przyznała w nim, że w ubiegłym roku zdecydowała się na adopcję dwóch 18-latków. Podczas rozmowy zdradziła kilka szczegółów na temat swoich dzieci.  

Sia – burzliwe życie 

Sia to artystka znana z takich hitów jak "Chandelier”, „Cheap Thrills” czy „Elastic Heart”. Zanim jednak trafiła na szczyt, czekała ją długa droga. Australijka kilka razy zmieniła wytwórnie, zrywała kontrakty i walczyła ze sposobami promocji. W życiu prywatnym mierzyła się z atakami paniki i lękami, a nawet próbowała popełnić samobójstwo. 

Jak burzliwe było jej życie, tak burzliwe okazywały się związki. Piosenkarka pierwszego partnera straciła w 1997 roku podczas wypadku samochodowego. Następnie spotykała się z Jocelynem Rachel „J.D”. Samsonem, a w 2014 roku poślubiła Erika Langa. Jednak małżeństwo rozpadło się po dwóch latach. Para rozwiodła się w 2016 roku, a Sia nigdy nie doczekała się biologicznych dzieci. Dziś deklaruje, że jest biseksualistką. 44-latka przyznała, że nie ma czasu na związki i do końca życia chce być singielką.

Sia udzieliła szczerego wywiadu

Sia niechętnie dzieli się swoim prywatnym życiem, jednak podczas ostatniego wywiadu dla "Sirius XM" artystka zdradziła rodzinny sekret. W zeszłym roku została mamą - zdecydowała się na adopcję dwóch pełnoletnich chłopców. Jak przyznaje, obaj przebywali wcześniej w rodzinie zastępczej, jednak po osiągnięciu pełnoletniości nie mogli już w niej dłużej zostać. Artystka postanowiła im więc pomóc. 

Jak wygląda życie nowej rodziny, szczególnie teraz podczas kwarantanny? Jeden z nastolatków  nie czuje się najlepiej w odizolowaniu i zamknięciu. Mimo wszystko synowie w trudnym dla wszystkich czasie starają się skupić przede wszystkim na nauce.

Obaj uważają, że to dość trudne. Ale obaj też zajmują się teraz rzeczami, które są dla nich dobre i pomocne

 – opowiada wokalistka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
88
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0