Gwiazdy

Anna Lewandowska uwieczniła córki na jednym zdjęciu. „Rodzina jest najważniejsza”

Anna Lewandowska

East News

Gwiazdy

Anna Lewandowska uwieczniła córki na jednym zdjęciu. „Rodzina jest najważniejsza”

Anna Lewandowska

East News

Anna Lewandowska 6 maja po raz drugi została mamą. Szczęśliwa trenerka po porodzie szybko wróciła z maluchem do domu. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie dwóch córek i opatrzyła je wzruszającym opisem. 

Rodzina Lewandowskich powiększyła się o kolejną córkę

W środę, 6 maja Robert Lewandowski ogłosił dobrą nowinę. Piłkarz po raz kolejny został ojcem, na świat przyszła jego druga córka. Reprezentant Polski opublikował na Instagramie wzruszające zdjęcie, na którym w objęciach trzyma maleńką Laurę. Również świeżo upieczona mama opublikowała piękne zdjęcie maleńkiej córeczki. Ania Lewandowska nie została jednak długo w szpitalu, wróciła do domu, gdzie czekała na nią starsza córka, Klara i urocze powitanie. 

Witaj na świecie Laura 

- pisał pod zdjęciem. 


Laura Lewandowska – pierwsze spotkanie z siostrą

Po powrocie ze szpitala na Annę i Laurę czekała niespodzianka. Dom ozdobiony został złotymi balonami i kwiatami. Pierwszego spotkania z siostrą nie mogła doczekać się również 3-letnia Klara. Anna Lewandowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem, na którym starsza córka dotyka twarz drobnej Laury. Trenerka fotografię opatrzyła krótkim, ale pięknym opisem.

Rodzina jest najważniejsza

 Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
66
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0