Gwiazdy

Daria Ładocha i jej "plan na dzień dobry"!

Gwiazdy

Daria Ładocha i jej "plan na dzień dobry"!

Jaki "plan na dzień dobry" ma Daria Ładocha? Poznaj jej sposób składający się... z imbiru i limonki! Zacznij z Darią Ładochą swój "dzień dobry"!

Więcej: #10yearschallenge - tak zmienili się prowadzący i goście Dzień Dobry TVN


Jak zacząć dobry dzień? Daria Ładocha przedstawiła swój "plan na dzień dobry". Chcesz tak samo jak Daria zacząć swój dzień? Wystarczy, że znajdziesz limonkę i imbir, a następnie zrobisz z nich pyszny sok. Teraz zalej je gorącą wodą - i to wszystko! Pyszny napar gotowy.

Oczywiście to nie koniec. Daria Ładocha znana jest ze swoich pysznych dań - dlatego specjalnie dla wszystkich fanów pokazała jak przygotować pyszne lunch boxy - w wersji wege, i z mięsem. Oba pyszne, pełnowartościowe i... niedrogie!


"Plan na dzień dobry"

Dzień Dobry TVN wie, jak ważne jest, by dobrze zacząć dzień. Dlatego staramy się, by nasi widzowie i oraz odbiorcy internetowi mieli jak najmilsze poranki. Pomagają nam w tym pełni humoru prowadzący i eksperci różnych dziedzin, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i pomysłami.

"Plan na dzień dobry" to krótki cykl, w którym znani i lubiani z DDTVN opowiedzą o tym, jak najprzyjemniej spędzić poranek. Pamiętajcie: wszystko zaczyna się od Dzień Dobry!


Zobacz:

Co sądzisz o tym artykule?
2
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0