Gwiazdy

Córka Kate Winslet została aktorką. "Wspaniałe dla niej jest to, że ma inne nazwisko"

Gwiazdy

Kate Winslet jest jedną z niewielu gwiazd Hollywood, która spełnia się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Aktorka zrobiła zawrotną karierę, a równocześnie została matką trójki dzieci. Teraz na jaw wyszła informacja, że córka poszła w jej ślady. Nikt nie zdawał sobie wcześniej z tego sprawy, ponieważ 20-latka nosi inne nazwisko.

Mężowie i dzieci Kate Winslet

O Kate Winslet w ostatnich latach najczęściej mówi się w kontekście jej sukcesów zawodowych. Media nie skupiają się na jej życiu prywatnym, przez co wielu umknęła informacja, że jej córka jest już dorosła i rozpoczęła karierę. Jak to możliwe? Otóż hollywoodzka aktorka po raz pierwszy wyszła za mąż w wieku zaledwie 23 lat. Na planie filmu "W stronę Marrakeszu" poznała asystenta reżysera, Jima Threapletona, a ich związek trwał trzy lata. Rozstali się w 2001 roku, kilka miesięcy po tym, jak urodziła córkę, Mię. Następnie związała się z laureatem Oscara za film "American Beauty", Samem Mendesem. Ich syn, Joe, przyszedł na świat się w 2003 roku. Uchodzili za idealną parę, do momentu, aż po siedmiu latach ogłosili rozpad związku z powodu zdrady męża.

- Dzięki Bogu, że miałam tyle pracy. To mnie uratowało. Ale też potwornie wyczerpało – mówiła Kate Winslet w jednym z wywiadów.

Potem w 2012 roku wzięła skromny ślub z Nedem Rocknrollem, na którym do ołtarza poprowadził ją Leonardo DiCaprio. Rok później urodziła kolejnego syna, Beara Blaze'a .

Córka Kate Winslet gra w filmach

Córka kultowej aktorki w tym roku skończyła już 20 lat. Mia Threapleton niedawno zaczęła grać, a jej powiązanie z Hollywood nie zostało wykryte przez media ani twórców filmowych, ponieważ ma inne nazwisko.

- Ma 20 lat i jest aktorką. Jest teraz w Czechach, gdyż zaraz zacznie realizować tam serial telewizyjny. (...) Myślę, że zdawałam sobie sprawę, że to nadchodzi. Zawsze podejrzewałam, że tak będzie . A potem kilka lat temu spojrzała na mnie i powiedziała: "Chciałabym spróbować" - powiedziała Kate Winslet w programie Lorraine Kelly.

Odtwórczyni roli Kate z "Titanica" dodała, że Mia pierwszą rolę dostała sama. Matka jej w niczym nie pomagała i Threapleton wystąpiła w filmie "Shadows" z 2020 roku.

- Wspaniałe dla niej jest to, że ma inne nazwisko, więc wymknęła się spod kontroli, a ludzie, którzy ją obsadzili, nie wiedzieli, że jest moją córką. To było oczywiście ważne dla jej poczucia własnej wartości - dodała Kate Winslet.

Mia Threapleton - córka Kate Winslet

Okazuje się, że Mia odziedziczyła talent w genach, gdyż nie miała zbyt wiele okazji, by przyglądać się pracy matki na planach filmowych. Sama w zeszłorocznym wywiadzie dla "Variety" wyznała, że jako dziecko nie towarzyszyła Kate Winslet w pracy.

- Nigdy nie spędzałam dużo czasu na planach, na których pracowała moja mama. To zawsze było wyjątkowe wydarzenie. Teraz wiem, że to zupełnie inne doświadczenie, kiedy ci się to osobiście przytrafia, a nie tylko jest czymś, co od czasu do czasu obserwowałam. Naprawdę rozumiem, dlaczego moja mama zawsze dawała nam odczuć, jak ciężka jest ta praca. Miała rację! I kocham każdą tego sekundę - powiedziała Mia Threapleton.

Zdjęcie z planu filmu "Shadows". Po lewej córka Kate Winslet:

Kate Winslet czuła się nękana przez media po sukcesie "Titanica". Miała zaledwie 22 lata. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości