życie w hollywood

  życie w hollywood

  Weronika Rosati chętnie dzieli się z fanami kulisami życia prywatnego. W mediach społecznościowych często wspomina o tym, ile szczęścia przynosi jej opieka nad 3-letnią córką, Elisabeth Valentiną. Gwiazda wyznała, że stara się pokazywać swoją codzienność w prosty, a przede wszystkim prawdziwy sposób. Nie publikuje pozowanych zdjęć, a Instagram odzwierciedla jej naturę.

  W przeciągu ostatnich 100 lat całkowicie zmienił się wzorzec kobiecości, role pełnione przez przedstawicielki płci pięknej, a także ich miejsce w społeczeństwie. Duży wpływ miały na to aktorki znane z pierwszych stron gazet, o których rozpisywały się media na całym świecie. O tym, które z nich dyktowały trendy w danym dziesięcioleciu w Dzień Dobry TVN opowiedziała Anna Wendzikowska.

  W studiu Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska przygotowała listę grzeszników głównych. Dlaczego hollywoodzkie gwiazdy uważają, że wszystko im wolno? Jazda pod wpływem alkoholu, stawianie oporu policji. Jakie jeszcze przewinienia zarzuca się gwiazdom?

  Urodziła się w Gdańsku. Gdy miała 26 lat wyjechała do USA, mając na swoim koncie występy teatralne, w tym u samego Andrzeja Wajdy. Zafascynowana Ameryką, została. Aktorka Beata Poźniak była gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w programie Dzień Dobry Wakacje w Uniejowie. Czy nie żałuje, że wyjechała z Polski? Jak wygląda jej życie w USA?

  Jej kariera nabrała rozpędu, gdy u boku Ryana Goslinga zagrała w filmie "Pamiętnik". Potem przyszedł czas na "Sherlocka Holmesa", "O północy w Paryżu" i oscarowy "Spotlight". Czy Rachel McAdams wierzy w przeznaczenie? O relacjach na planie filmowym powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej.

  Rachel McAdams i Ryan Gosling, Angelina Jolie i Brad Pitt, Nicole Kidman i Tom Cruise... Sławne pary, które poznały się na planie można wyliczać w nieskończoność. Czy chemia ze szklanego ekranu zawsze przenosi się do życia? O filmowej miłości Dorota Wellman i Andrzej Sołtysik rozmawiali z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską.

  Matt Bomer w najnowszym filmie "Nice Guys. Równi gości" wciela się w czarny charakter. Czy granie negatywnej postaci to dla niego frajda czy wyzwanie? Co przekonało go do wzięcia udziału w tym projekcie? Jak współpracowało mu się z Ryanem Goslingiem i Russellem Crowe? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Gerard Butler to szkocki aktor robiący karierę w Hollywood. znamy go z filmów akcji i komedii. W "Londyn w ogniu" gra razem ze swoją serdeczną przyjaciółką Angelą Basset. Para poznała się na planie. Czy w pracy można znaleźć prawdziwych i szczerych przyjaciół? Jak im się współpracowało przy najnowszym filmie? Co było najtrudniejsze? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Helena Deeds to jedna z bohaterek programu "Żony Hollywood". Nie mniejszą popularnością co Helenita, cieszy się jej partner Rodrigo. Razem tworzą wyjątkowo ekscentryczny duet ;) Tym razem para przyleciała do Polski. O swoim bajecznym życiu w blasku Hollywood Helena i Rodrigo opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN. Za co pokochali Warszawę?

  "Nie tylko Hollywood ma obsesję na punkcie starzenia się, to nasz współczesny swiat" - powiedziała Blake Lively. W filmie "Wiek Adaline" wciela się ona w postać, która wskutek wypadku przestaje się starzeć. Co jeszcze gwiazda zdradziła w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską? Cały wywiad zobaczycie już w tę sobotę. Bądźcie z nami!

  Kinga Korta to jedna z bohaterek reality show "Żony Hollywood". Czym Polka zajmuje się na co dzień? Co sprzedaje w swoim butiku w Laguna Beach? Dlaczego zdecydowała się na emigrację do USA? Kto ją do tego namówił? Czy w Hollywood można znaleźć prawdziwych przyjaciół? Jak często Kinga przyjeżdża do Polski i czy tęskni za rodzinnym Krakowem? Kinga Korta, "żona z Hollywood", byla gościem Dzień Dobry TVN.

  Jak często bohaterka serialu "Żony Hollywood" wraca do rodzinnej Warszawy? Czy wiedzieliście, że Eva przez długi czas trenowała gimnastykę? Czy odnosiła w tej trudnej dyscyplinie sukcesy? Co o jej hollywoodzkim życiu sądzi jej mama? Czy polubiła swojego amerykańskiego zięcia? O tym jak wygląda codzienność Evy Rich - nasz gość opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN.

  "Żony Hollywood" to Polki, które miały odwagę spełnić swój american dream. Od lat mieszkają w Los Angeles, gdzie mają swój pomysł na biznes i życie godne pozazdroszczenia. Jedne żyją w związkach, inne wciąż poszukują prawdziwej miłości. Oprócz polskiej narodowości łączy je pasja do wystawnego życia, zakupów i obsesyjna dbałość o wygląd. Poznajcie Polki, które „poślubiły” Hollywood! Premiera 2 marca o godz. 9:00 na Player.pl Zapraszamy!