Gwiazdy

Duch świąt dopadł Cleo. Jednak fani zwrócili uwagę na coś innego

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Grudzień to czas przygotowań do świąt. Ubieramy choinki, dekorujemy mieszkania lampkami, a w międzyczasie podjadamy mandarynki. Choć do wigilii pozostały jeszcze trzy tygodnie, Cleo pochwaliła się, że u niej już prawie wszystko gotowe.

Wszyscy jak jeden mąż powtarzają: "te święta będą inne". Ale czy to oznacza, że mamy zapomnieć o tradycji bożonarodzeniowej? Wręcz przeciwnie. W tym roku gwiazdy wyjątkowo wcześnie zaczęły przygotowania do świąt. Joanna Przetakiewicz już ubrała choinkę, Kasia Tusk udekorowała dom. Teraz do tego grona dołączyła Cleo.

Cleo gotowa na święta

Wokalistka z początkiem grudnia postanowiła wprowadzić świąteczną atmosferę do domu, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu opublikowała fotografię, na której pozuje w butelkowozielonym kostiumie z błyszczącą gwiazdą.

Choinka ubrana, lampki rozwieszone, pościel w mikołajkowe koty jest i podjadanie mandarynek. Hm... chyba duch świąteczny mnie dopadł

- napisała Cleo.

Pozostawiła jednak fanów z dozą ciekawości. Oznajmiła bowiem, że dopiero za kilka dni zaprezentuje bożonarodzeniowe drzewko oraz zapowiedziała, że szykuje dla nich muzyczną niespodziankę. Co ciekawe, internauci byli nie tyle zainteresowani jej wyznaniem, ile... fryzurą.

Fryzura Cleo

Przywykliśmy, że Cleo podczas występów ma związane włosy w koński ogon, a na zdjęciu... pozuje z rozpuszczonymi. To właśnie na tym elemencie skupili się jej fani, którzy uważają, że powinna częściej to robić. "Zdecydowanie częściej musisz chodzić w rozpuszczonych włosach!", "Ale śliczna w tych włosach", "Jaka piękna" - brzmią komentarze. Wokalistka przyznała jednak, że niewygodnie jej w rozpuszczonych włosach, dlatego je wiąże. No cóż... trzeba przyznać, że w obu wersjach prezentuje się znakomicie, a nam pozostało czekać na zdjęcie ubranej choinki!

Zobacz też:

Joanna Przetakiewicz ma już choinkę. "No po prostu ogień! Dosłownie i w przenośni. Piękna"

Anna Mucha śpiewa "Last Christmas". Fanka: "Pękam ze śmiechu. Jesteś najlepsza"

Mama Joanny Horodyńskiej o zawodzie córki. "Uważałam, że to jest mało wartościowe"

Zobacz wideo: Cleo wraca z nową płytą

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości