Cleo

  Cleo

  Sopot Festival to jedno z największych muzycznych wydarzeń w naszym kraju. Od kilkudziesięciu lat artyści stają na scenie, by zaprezentować swoją twórczość, a także powalczyć o Bursztynowego Słowika. Oprócz walorów muzycznych możemy podziewać także nietuzinkowe kreacje gwiazd. Jak przez ostatnie 15 lat zmieniła się moda i ich styl? Zobaczcie sami.

  Wtorkowy odcinek show Kuby Wojewódzkiego był pełen muzycznych emocji. Na kanapie zasiedli najpopularniejsi polscy artyści - Cleo i Krzysztof Zalewski, którzy pierwszy raz zaśpiewali w duecie. Zobacz ten odcinek show.

  W sklepach i serwisach cyfrowych pojawiła się nowa, wyczekiwana płyta Cleo "superNOVA". Na krążek trafiły m.in. potrójnie platynowe single "Łowcy gwiazd" i "Za krokiem krok" oraz duety z Soblem, Mesajah i B.R.O.. Z tej okazji artystka pojawi się w Dzień Dobry TVN i wystąpi na naszej scenie już w sobotę, 19 września!

  Top of the Top Sopot Festival to trzy dni wspaniałej muzyki, największe gwiazdy i ponadczasowe hity, które porwały publiczność w Sopocie i przed telewizorami. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska była z kamerą Dzień Dobry Wakacje za kulisami największej muzycznej imprezy sezonu. To własnie podczas tego festiwalu zespół Bajm świętował swoje 40-lecie. Czym się stresowała Beata Kozidrak? Czy Edyta Górniak kocha festiwale i dlaczego zapomniała tekstu? Czy długo trzeba było namawiać do udziału w festiwalu Agustina Egurrolę? Zobaczcie, co działo się za kulisami festiwalu.

  W tym tygodniu Cleo i Mesajah wypuścili klip do piosenki Eva. Gdzie był kręcony? Teledysk wywołał sporo kontrowersji, ponieważ w niektórych scenach fragmenty ciała artystki są zakryte pikselami, co sugeruje, że jest ona naga. Jak Cleo reaguje na niepochlebne komentarze?

  Czy Ewelina Lisowska robi noworoczne postanowienia? Jakie ma plany na 2018 rok? A jak podsumowują miniony rok: Cleo i Olivier Janiak? I czego życzy wszystkim w 2018 roku? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Sylwester TVN to będzie wyjątkowe wydarzenie. Na scenie na Placu Bankowym zabrzmią największe przeboje polskich i zagranicznych gwiazd. Czy wyobrażają sobie one sylwestra poza sceną? Z Eweliną Lisowską, Dominiką Gawędą i Cleo rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Bezludna plaża czy impreza na Ibizie? Koty czy psy? Łyżwy czy rower? - to tylko kilka z pytań, które prowadzący Dzień Dobry TVN zadali Cleo. Czy planuje kupno własnego helikoptera? Kiedy znajduje czas żeby odpocząć? Na scenie Dzień Dobry TVN Cleo zaśpiewała jedną ze swoich najnowszych piosenek "Pali się!"

  Jakiś czas temu Cleo poinformowała swoich fanów, że - z powodu skrajnego wyczerpania - musi odpocząć przez kilka dni. Jak wokalistka czuje się obecnie? Jaka - według niej - jest ciemniejsza strona sławy? Jak powstawał teledysk do utworu "Pali się"? Dlaczego Cleo wybiera w kwiaciarni najbiedniejsze kwiatki? Z wokalistką rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Miniony rok był dla Cleo wyjątkowy. Wydała własny album, otrzymała diamentową płytę, a zakończyła go występem na sylwestrowej gali Hello 2017! Agnieszka Jastrzębska spytała ją, między innymi, o plany na nadchodzące 12 miesięcy. Artystka nie zamierza osiąść na laurach.

  Agnieszka Jastrzębska wkradła się z kamerą za kulisy Sylwestra z TVN, aby sprawdzić jak wygląda nieoficjalna strona imprezy. Zobaczcie co pod sylwestrowymi kreacjami mieli: Patricia Kazadi, Filip Chajzer, Marcin Prokop, Rafał Brzozozwski, Igor Herbut, Anna Wyszkoni, Kasia Stankiewicz, Cleo, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, zespół Kombii, Janusz Panasewicz i Olivier Janiak. Dowiecie się również: gdzie podziały się buty Prokopa, za co Chylińska przeprosiła Jastrzębską, kto dba o to aby kreacje Ani Wyszkoni idealnie na niej leżały i ile stylizacji przygotował na imprezę Olivier Janiak.

  2016 rok był dla Cleo bardzo udanym rokiem i - jak mówi w Dzień Dobry TVN - łaskawym rokiem. Ale na ten sukces musiała oczywiście zapracować. Nagrała solową płytę, która odeszła od muzyki folkowej. Jak wspomina współpracę z Donatanem? Co dostała w prezencie od Doroty Wellman i Marcina Prokopa? W ilu kreacjach wystąpi podczas sylwestrowej nocy na Placu Defilad w Warszawie? I czy przygotowała dla fanów jakąś niespodziankę? Zapraszamy na Sylwestra TVN w Warszawie od 19:00 pod sceną, na której wystąpi m.in. Cleo. A o 19:45 rozpocznie się transmisja telewizyjna. Bądźcie z nami!

  Na naszej scenie, z piosenką "Na pół", wystąpiła - jedna z gwiazd tegorocznego sylwestra w Warszawie "Hello 2017!" - Cleo. Nam bardzo się podoba ta piosenka, a Wam?

  Cleo słynie ze swoich nietuzinkowych kreacji, które pokochała cała Polska. Czy artystka planuje zmienić branżę i wykorzystać swoją popularność na facebooku jako blogerka modowa? spytała ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Coraz głośniej mówi się o kryzysie w branży muzycznej ze względu na coraz mniejsze zarobki wokalistów. Co sądzą o tym artyści? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła czy między innymi Cleo, Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak i Ania Dąbrowska zastanawiają się nad zmianą branży.

  Na dachu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś CLEO! Artystka zaśpiewała utwór "N-O-C" pochodzący z jej, wydanej niedawno, solowej płyty "Bastet". Magdzie i Marcinowi, piosenkarka, powiedziała m.in. czym różni się "CLEO znana szerokiej publiczności" od "CLEO solowej".

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: mega power i dobry fun, czyli za co kochamy Cleo? Następnie miłość na wysokich obrotach, która nigdy nie zgaśnie - Damięcki i Urbański o swoich starych samochodach. A także coś co śmieszy bez względu na kraj, pochodzenie i wiek - Michał Piróg i jedyne upadki, które akceptuje w swoim życiu. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają Magda Mołek i Marcin Meller.

  O ogrodach, ulubionych trendach w architekturze krajobrazu i ... oczywiście o MUZYCE, z najbardziej rozśpiewaną panią architekt w Polsce, rozmawiał Marcin Meller. Jak wyglądają "solowe" plany Cleo? Kiedy możemy spodziewać się płyty i jak fani przyjęli jej najnowszy singiel?

  Sobota z Dzień Dobry TVN - zapraszamy już od 8:00! A w programie: zaczynamy od Syrii - czy możliwe jest "normalne życie" w kraju, w którym wojna toczy się aż na czterech rontach? Następnie: Kinga i Maria Dębskie i ich "osobista historia" przeniesiona na ekran. Oprócz tego: filmowy wizjoner - Tarantino... w znakomitej formie! A na koniec: Cleo na naszym czacie i scenie. Bądźcie z nami!

  Media wieszczyły, że to koniec słowiańskiego duetu Donatana i Cleo. "Cleo już nie potrzebuje mojej opieki" - powiedział Donatan. Teraz jednak zaangażowali się w zupełnie inny projekt. Donatan i Cleo już za miesiąc wcielą się w św. Mikołaja i Śnieżynkę, by odwiedzić dzieci z domów dziecka. W studiu Dzień Dobry TVN byli naszymi gośćmi. Które domy dziecka odwiedzą? A 6 grudnia będą także u nas.