Gwiazdy

Żona Grzegorza Krychowiaka pochwaliła się nietypowym nagraniem z urlopu. Żyrafa zjadła jej śniadanie prosto z talerza

Gwiazdy

x-news

Grzegorz Krychowiak i jego żona Celia Jaunat chętnie pokazują swoje wystawne życie w mediach społecznościowych. Nie jest tajemnicą, że oboje mają słabość do luksusowych marek i dalekich podróży. Najnowsze nagranie na instagramowym profilu wybranki piłkarza tylko to potwierdza.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na wakacjach

W czasie pandemii ruch turystyczny niemal całkowicie zamarł. Obecnie jedynie garstka egzotycznych kierunków jest otwarta dla przyjezdnych. Wśród polskich celebrytów szczególną popularnością cieszy się Zanzibar. Grzegorz i Celia Krychowiakowie wybrali jednak Kenię. Od kilku dni oboje chwalą się malowniczymi zdjęciami z wyjazdu. Co ciekawe, małżeństwo ma dość nietypowe sąsiedztwo, a konkretnie żyrafy. Zwierzęta są oswojone i nie boją się ludzi. Wygląda na to, że piłkarz i modelka również czują się w ich towarzystwie coraz swobodniej.

Celia Krychowiak na śniadaniu z żyrafą

Celia Krychowiak pochwaliła się nietypowym nagraniem ze śniadania. Widzimy na nim, jak pije kawę, a jej śniadanie prosto z talerza zjada żyrafa zaglądająca do domu przez otwarte okno. Cała sytuacja najwyraźniej rozbawiła modelkę, a na pewno jej nie zaskoczyła.

- I tak nie byłam głodna. Moja nowa poranna rutyna - dopisała obok filmiku.

To nie pierwszy raz, kiedy żyrafy towarzyszą Krychowiakom podczas śniadania. Kilka dni temu piłkarz pochwalił się zdjęciem, na którym zwierzę zaglądało mu do filiżanki. Taka atrakcja niejednego wytrąciłaby z równowagi, ale piłkarz zachował zimną krew i nawet uśmiechnął się do zdjęcia. To dopiero egzotyczne wakacje!

Zobacz także:

>>> Zobacz także:

Maciej Dowbor zachwycił się zdjęciem Kurdej-Szatan z basenu. Reakcja zazdrosnej żony hitem sieci

Córka i tata zakochani. Oliwia i Jarosław Bieniukowie pokazali swoich partnerów na rodzinnym zdjęciu

Weronika Marczuk w końcu pokazała partnera. Fani zachwyceni rodzinnymi zdjęciami: "Cudowne"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości