Celia Jaunat

  Celia Jaunat

  Z Grzegorzem Krychowiakiem i jego narzeczoną Celią Jaunat spotkała się prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska. Czy Celia stresuje się mundialem, komu kibicuje i czy będzie towarzyszyć Grzegorzowi? Czy Grzegorz odnalazł w Celii przyjaciółkę? Czy jego partnerka zna się na piłce i, czy oglądają razem mecze? Skąd u nich to zainteresowanie modą? I jakie mają plany na przyszłość? Zobaczcie, co powiedzieli Annie Kalczyńskiej.

  Okazuje się, że pasją Grzegorza Krychowiaka jest nie tylko piłka nożna. Piłkarz interesuje się również fotografią. Swoich rad udzielił mu nawet Marcin Tyszka. Jak fotograf ocenia zdjęcia Grzegorza? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Grzegorz Krychowiak swoją partnerkę Celię poznał na studiach we Francji. Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jak wygląda typowy dzień Celii Jaunat? W jaki sposób chce przełamać stereotyp "dziewczyny piłkarza"? Jakim partnerem jest Krychowiak? Czym zaskakuje swoją wybrankę? I gdzie para spędzi Święta Bożego Narodzenia? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Polska kadra piłkarzy nożnych walczy w eliminacjach do Euro 2016. Przed zawodnikami trenera Nawałki niezwykle istotny mecz z Gruzją. Wszyscy polscy kibice trzymają mocno kciuki za naszą drużynę. Wśród nich są goście Dzień Dobry TVN: partnerka Sebastiana Mili - Urszula Koc i partnerka Arkadiusza Milika - Jessica Ziółek. Jak przed meczem partnerki wspierają piłkarzy? Czy mogą się z nimi zobaczyć w dniu meczu? Czy przeprowadzki są dla rodzin piłkarzy uciążliwe? Czy partnerki i żony piłkarzy rywalizują ze sobą?

  Swoją życiową partnerkę, piękną Celię Jaunat, polski piłkarz i zawodnik klubu Sevilla - Grzegorz Krychowiak - poznał we Francji. Para rzadko się ze sobą rozstaje, bo Celia chętnie towarzyszy wybrankowi w piłkarskich spotkaniach. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz spotkała się z Celię Jaunat, relację z tego spotaknia zobaczycie w najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN. Bądźcie z nami!