Gwiazdy

"BrzydUla 2" odcinek 114 - Ula i Marek trafiają na terapię. Czy psycholog pomoże im rozwiązać problemy?

Gwiazdy

Odcinek 114 serialu "BrzydUla 2" jest pełen ciekawych wydarzeń. Po wakacjach Uli powraca sprawa jej rozwodu z Markiem. Małżeństwo chce jak najlepiej przygotować Julkę, Kubę i Antosia do swojego rozstania, jednak nie wszystko pójdzie po ich myśli. To, co usłyszą od psychologa okaże się dla nich naprawdę trudne.

"BrzydUla2" odcinek 114: Ula i Marek u psychologa

Zgodnie z ustalonym przez Dobrzańskiego planem małżeństwo wybiera się do psychologa. Chcą dowiedzieć się, jak przygotować dzieci do rozwodu. Kolejne pytania wprawiają ich w coraz większe osłupienie, aż w końcu zirytowani pytają panią psycholog, do czego zmierza. Dopiero wtedy okazuje się, że zeszło nieporozumienie. Kiedy w końcu udaje się je wyjaśnić, terapeutka nie pozostawia złudzeń: wiadomość o rozwodzie będzie dla dzieci szokiem, a jedyne co mogą zrobić Dobrzańscy, to pomóc im zaakceptować swoją decyzję.

Po wizycie u psychologa Ula i Marek razem wracają do domu. Czy to, co usłyszeli wpłynie w jakiś sposób na ich plany?

Turek znajduje nowego terapeutę

Po tym, jak poprzednia terapeutka niespodziewanie zakończyła terapię Adam nie może sobie znaleźć miejsca. Przyzwyczajony do spotkań, w trakcie których dzieli się swoimi emocjami szuka nowego powiernika i tak trafia do Władka. Zaskoczony nieco propozycją dyrektora finansowego ochroniarz zgadza się z nim spotkać i porozmawiać, z pewnością jednak nie spodziewa się tego, co za chwilę nastąpi. Po rozmowie Turek wypłaca Władkowi honorarium.

"Brzydula 2" odcinek 114: Jasiek okłamuje ojca

Kiedy Józef dowiedział się o problemach syna, postanowił z nim porozmawiać. Jasiek spokojnie opisał sytuację i zapewnił ojca, że sprawa już dawno została załatwiona. Chwilę później, podczas rozmowy z Wojtkiem przyznaje jednak, że nieco rozminął się z prawdą. Chłopaki mają jednak plan, dzięki któremu zamierzają obrócić kłamstwo w prawdę... Jest jednak problem, w którego rozwiązaniu może im pomóc Dąbrowska.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości