Gwiazdy

Brad Pitt gwiazdą najnowszego filmu akcji reżysera "Deadpoola 2" i "Johna Wicka"

Gwiazdy

x-news

Fanów mocnych wrażeń czeka nie lada gratka. Amerykańskie media donoszą, że Brad Pitt dołączył do obsady nowego thrillera Davida Leitcha pt. "Bullet Train". Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Zabójczy pociąg z Bradem Pittem

Trwają prace nad adaptacją japońskiego bestsellera "Maria Beetle" autorstwa Kotaro Isaka. Pieczę nad projektem powierzono Davidovi Leitchowi, który wyreżyserował już takie hity, jak "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw", "Deadpool 2" czy "John Wick". Gwiazdą filmu będzie Brad Pitt, który wcieli się w jedną z głównych ról.

Pitt i Leitch mieli już okazję ze sobą współpracować, gdy aktor wystąpił w epizodycznej roli w "Deadpoolu 2".

"Bullet Train" ma rozgrywać się w zmierzającym do Tokio pociągu, w którym doszło do spotkania skonfliktowanych ze sobą zabójców.

Brad Pitt - kariera

Brad Pitt uznawany jest za jednego z najlepszych i najprzystojniejszych aktorów świata. Od początku swojej kariery pracuje z najlepszymi reżyserami. Na swoim koncie ma wiele kultowych ról w takich filmach, jak: "Podziemny krąg", "12 małp", "Troja", "Pan i Pani Smith", "Tajne przez poufne", "Drzewo życia", "Bękarty wojny", czy "Big Short". Jego filmy przyniosły mu wiele prestiżowych nagród, w tym BAFTA, Złote Globy czy dwa Oscary za Najlepszą drugoplanową rolę męską w "Pewnego razu... w Hollywood" i Najlepszy film za "Zniewolony. 12 Years a Slave".

Zobacz wideo: Brad Pitt o tym, co to znaczy być mężczyzną. Wywiad Ani Wendzikowskiej

Zobacz też:

Sylvester Stallone obchodzi 74. urodziny. Przypominamy jego najlepsze role – to nie są filmy tylko dla facetów

Catherine Zeta-Jones konkurencją dla Gwyneth Paltrow? Gwiazda stworzyła swoją markę

Bryan Stevenson – jego życie to gotowy scenariusz na film. "Jestem produktem ludzi, którzy walczyli o to, by zmienić USA"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości