thriller

  Jesienne wieczory warto spędzać z TVN7. Od poniedziałku do niedzieli można oglądać kinowe hity z polski i z zagranicy.

  Manipulacja, socjotechnika, wykorzystywanie danych - z tym coraz częściej mamy do czynienia w Internecie. Zdarza się, że sami na to pozwalamy, bezrefleksyjnie udostępniając dane na swój temat w mediach społecznościowych. Czym to może grozić? Jakie niebezpieczeństwa czyhają na nas w sieci? O tym w ramach cyklu "Książka na dzień dobry" opowiada Magdalena Witkiewicz, autorka thrillera pt. "Wizjer".

  Fanów mocnych wrażeń czeka nie lada gratka. Amerykańskie media donoszą, że Brad Pitt dołączył do obsady nowego thrillera Davida Leitcha pt. "Bullet Train". Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.

  Graham Masterton jest nazywany mistrzem thrillera i horroru. Jest również autorem serii poradników o seksie. W opustoszałym ośrodku dla obłąkanych spotkała się z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz. Dlaczego pisarz wybrał na spotkanie właśnie to miejsce? Czy doświadczył czegoś takiego, jak kontakt ze zjawiskami nadprzyrodzonymi? Czy któryś z jego synów pisze książki? Okazuje się, że pisarz ma związki z Polską.

  Byliśmy z kamerą na planie filmu "Amok". O czym będzie opowiadać fabuła thrillera? I kogo zobaczymy w głównych rolach? Z reżyser filmu Katarzyną Adamik rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Tess Gerritsen to amerykańska pisarka, której powieści są publikowane w 35 językach. Na podstawie jej książek powstają popularne medyczne seriale, między innymi "Partnerki". Sam Stephen King uznał ją za najlepszą autorkę thrillerów medycznych. Okazuje się, że Tess skończyła medycynę. Dlaczego porzuciła zawód lekarza? I dlaczego tak bardzo lubimy się bać? Z Tess Gerritsen rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Wojciech Kasperski i Łukasz Żal kręcą nowy film "Na granicy". Na mroźnym planie była dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. To będzie bieszczadzki thriller. Gdzie Łukasz dowiedział się, że jego film został nominowany do Oscara? Jak pracuje się z Łukaszem? Z kim i kiedy leci do USA?

  Po co są książki i dlaczego najpopularniejszy autor powieści grozy na świecie ich nie czyta? Z Grahamem Mastertonem rozmawiała Magda Mołek? Lubicie jego książki?

  Dorota Wellmann o thrillerze Iwo Zaniewskiego: "Czytając Pańską powieść, zaciska się żołądek"! W studiu Dzień Dobry TVN, dowiedzieliśmy się, dlaczego malarz, fotografik i dyrektor agencji reklamowej zdecydował się napisać książkę i czy da się wyżyć z pisania "strasznych powieści"?