Gwiazdy

Blanka Lipińska kupiła pierwsze mieszkanie. Jest jednak coś, co ją "przeraża"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz / East News

Blanka Lipińska zdecydowała się na odważny krok. Autorka poczytnych powieści postanowiła zrezygnować z wynajmu i kupiła pierwsze w życiu mieszkanie. Zdradziła, który element transakcji budzi jej największe obawy.

Jak mieszka Blanka Lipińska?

Autorka bestsellerowych powieści jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często pokazuje wnętrza swojego mieszkania. Niedawno relacjonowała też remont odbywający się tuż przed przeprowadzką. Wówczas wielu obserwatorów gwiazdy dziwiło się, że zdecydowała się na dostosowanie wnętrza do swoich potrzeb i gustu. W rozmowie z Dzień Dobry TVN Blanka Lipińska wyznała, że prace zajęły dwa miesiące i pochłonęły "wiele łez i potu".

Choć jeszcze niedawno Blanka twierdziła, że nie jest gotowa na zakup mieszkania, ostatecznie zdecydowała się na ten krok. O zakupie nieruchomości poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych.

Blanka Lipińska kupiła pierwsze mieszkanie

Na instagramowym profilu autorki erotyków pojawił się post, w którym Blanka pochwaliła się tą odważną decyzją. Do zdjęcia zapozowała z pękiem kluczy. Zdradziła jednak, że ma pewne obawy związane z nową inwestycją. Po raz kolejny bowiem będzie musiała zmierzyć się z pracami budowlanymi, nad którymi będzie czuwać dekoratorka i znajoma Blanki. To ona nadzorowała remont w poprzednim mieszkaniu gwiazdy.

‼️ Stało się ‼️ Kupiłam swoje pierwsze mieszkanie. Teraz czekają mnie tygodnie burzenia (biedna @olaziareq , która swoje motto #NieBurzymyZmieniamy będzie sobie mogła wsadzić w... buty , bo zostaną tylko te ściany, których wywalić się nie da) tygodnie projektowania, urządzania, zakupów, decyzji...

- napisała na Instagramie.

Na szczęście wie, że może liczyć na pomoc zaufanej osoby.

Jestem trochę przerażona, ale Ziarek cały czas mi powtarza: "Zobaczysz, Będzie PIĘKNIE!" Na bank będzie, to mieszkanie inne niż wszystkie, a dlaczego to zobaczycie, jak skończymy

- zapowiedziała.

Blanka Lipińska pracuje obecnie nad kolejną ekranizacją swojej książkowej trylogii. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Zobacz także:

Edyta Herbuś pochwaliła się zdjęciami ze zmysłowej sesji. Ewa Szabatin: "Ale laska"

Karolina Pisarek ostrzega przed koronawirusem. "Czułam, jakby moje płuca się miażdżyły"

Zobacz wideo: Blanka Lipińska o swoim poprzednim mieszkaniu

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości