Gwiazdy

Beata Tadla wyszła za mąż: "Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Beata Tadla wzięła ślub. O szczęśliwym wydarzeniu dziennikarka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. W poście opublikowała też kilka zdjęć z uroczystości. Para młoda prezentowała się przepięknie.

Beata Tadla pokazała zdjęcia ze ślubu

Kilka miesięcy temu Beata Tadla wyjawiła, że jest zaręczona, ale długo nie chciała pokazać, jak wygląda jej ukochany. Zmieniło się to w grudniu ubiegłego roku, kiedy opublikowała na instagramowym profilu selfie ze partnerem. Do postu dołączyła cytat z "Małego Księcia":

- Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem – Antoine de Saint-Exupéry.

Okazało się, że teraz para postanowiła zrobić kolejny krok - zakochani wzięli ślub. Dziennikarka pochwaliła się swoim szczęściem na Instagramie, umieszczając tam zdjęcia z uroczystości.

- Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami - napisała Beata Tadla.

Panna młoda miała na sobie dopasowaną suknię z długimi rękawami i głębokim dekoltem w szpic. Dziennikarka wybrała mocny makijaż, a włosy ułożyła w delikatne fale. Uzupełnieniem całej stylizacji był bukiet złożony z kwiatów w odcieniu pudrowego różu. Pan młody natomiast postawił w tym dniu na granatowy garnitur, kamizelkę i białą koszulę. Oboje wyglądali bardzo pięknie.

Życie uczuciowe Beaty Tadli

Przypominamy, że życie uczuciowe Beaty Tadli przez kilka lat było szeroko komentowane. Na początku za sprawą burzliwego rozstania z Jarosławem Kretem, a później przez półtoraroczny związek z tajemniczym biznesmenem. Wszystko wskazuje na to, że dziennikarka w końcu odnalazła prawdziwą miłość.

- Cudownie! Wspaniałego, szczęśliwego życia!!! Miłości! Szczęścia Wam, kochani! - czytamy w komentarzach pod ślubnymi zdjęciami.

Beacie Tadli i jej mężowi nasz redakcja także życzy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

>>> Zobacz także:

Tak gwiazdy świętowały walentynki. Zdjęcie jednej z par rozwiało plotki o kryzysie

Od 14 lat tworzą szczęśliwy związek. Cezary i Edyta Pazurowie o przepisie na miłość: "Znajdujemy przyjemność w pokonywaniu trudności"

Lewandowscy wzięli udział w modowej sesji dla niemieckiego magazynu. "Robert w sandałach wygląda obłędnie"

Beata Tadla padła ofiarą hakerów. „To tak jakby złodzieje wchodzili do domu”. Zobacz wideo:

Autor: Iza Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości