Beata Tadla

  Jan Kietliński to jedyny syn Beaty Tadli. W cyklu serwisu cozatydzien.tvn.pl "Jacy rodzice, takie dzieci?" opowiedział o relacji z mamą i tatą, których drogi rozeszły się, gdy był jeszcze dzieckiem.

  Wciąż w Internecie spotykamy się ze zwrotami typu: "Kobiecie w tym wieku nie wypada", "Kobiecie z taką tuszą nie przystoi". Dlaczego pomimo równouprawnienia wciąż nie wszystko nam wolno? Z jaki komentarzami spotykamy się najczęściej? O tym w Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z DJ Wiką, Beatą Tadlą i Klaudią Klimczyk.

  Janek Kietliński wraz z przyjaciółmi udał się do Lwowa, by zawieźć zebrane dary. Nieoczekiwanie stał się świadkiem bombardowania. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl zrelacjonował przebieg tragicznego zdarzenia. - To ludzie na Wschodzie są bohaterami, nie ja - stwierdził syn Beaty Tadli.

  "Pojechaliśmy tam z misją humanitarną".

  "Podobieństwa się przyciągają".

  Książki, które czytaliśmy w dzieciństwie miały kluczowy wpływ na rozwój naszej wyobraźni, słownictwa i zaspokojenie ciekawości. Dlatego w Dzień Dobry TVN zapytaliśmy Annę Kalatę, Wiceprezes Indyjsko-Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, dziennikarkę Beatę Tadlę i pisarza Michała Rusinka, po jakie lektury sięgali za młodu.

  W obliczu głośnej sprawy 30-letniej Izy, która zmarła w szpitalu w Pszczynie, coraz więcej gwiazd dzieli się swoimi doświadczeniami. Beata Tadla wyznała, że przeszła sepsę i walczyła o życie. Na szczęście mogła liczyć na profesjonalne wsparcie lekarzy.

  Beata Tadla postanowiła przypomnieć wszystkim, jak ważna jest szybka reakcja w przypadku udaru. Wiele osób bagatelizuje jego objawy i nie trafia do szpitala we właściwym momencie. A czas w przypadku tego schorzenia jest na wagę złota. Im szybciej trafimy pod opiekę lekarza, tym większa szansa na ratunek. Dziennikarka sama tego doświadczyła.

  Fora internetowe dla mam to nie tylko skarbnice wiedzy, ale również miejsca, gdzie hejt leje się szerokim strumieniem. Często złośliwe i krzywdzące komentarze dotyczą kobiet, które urodziły przy pomocy cesarskiego cięcia i ich dzieci. Sprzeciwia się im m.in. syn Beaty Tadli, Jan Kietliński, który przyszedł na świat dzięki zabiegowi CC. - Nikomu nie chciałbym życzyć, żeby przechodził to, co przechodziła moja rodzina. Natomiast chciałbym powiedzieć: "trochę więcej wyrozumiałości, ludzkiego podejścia do życia" - stwierdził.

  Jan Kietliński jest jedynym dzieckiem Beaty Tadli. Jak się okazuje – niedaleko pada jabłko od jabłoni, bo 20-latek chce, tak jak jego rodzice, związać swoją przyszłość z dziennikarstwem. Czy mama go do tego namawiała? Który rodzaj dziennikarstwa jest mu szczególnie bliski? O tym opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Beata Tadla wzięła ślub. O szczęśliwym wydarzeniu dziennikarka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. W poście opublikowała też kilka zdjęć z uroczystości. Para młoda prezentowała się przepięknie.

  Beata Tadla opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, na której pozuje ze swoim partnerem. Internauci po raz pierwszy mogli zobaczyć, jak wygląda narzeczony dziennikarki. W oczy od razu rzuciła im się jedna rzecz.

  Jak napisał, zwiedził pół Europy i nie zaraził się koronawirusem. Wystarczyło natomiast jedno spotkanie towarzyskie, żeby COVID-19 dał o sobie znać. Jak Kietliński, syn Beaty Tadli, za pośrednictwem InstaStories opowiedział swoją "koronawirusową historię".

  Chcą wiedzieć wszystko - gdzie i z kim bywasz, co w danej chwili robisz. Twierdzą, że jeśli wakacje, to tylko razem, a jeśli kino, to tylko we dwójkę. Kontrolerzy życia codziennego - czasem także nasi partnerzy. Jak kończą się związki, w których z jeden z partnerów prowadzi drugiego na smyczy? A może mają szansę przetrwać i doczekać złotych godów? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: dziennikarkę Faktów TVN i TVN24 Beatę Tadlę, bizneswoman Ninę Kowalewską-Motlik, bizneswoman Iwonę Buchner-Grzesiak oraz psychologa Małgorzatę Ohme.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, czego bali się w dzieciństwie: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Jarosław Boberek, Beata Tadla, Dominika Kluźniak oraz Anna Nowak-Ibisz?

  Agnieszka Jastrzębska, która była na premierze książki Beaty Tadli "Niedziela bez Teleranka", podpytała przybyłych na tę premierę gości o to, jak wspominają stan wojenny? Przypominamy, że dziś mija 30. rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Co powiedzieli jej: Jakub Porada, Katarzyna Klich, Włodzimierz Zientarski, Agnieszka Cegielska i Dorota Zawadzka? A jak ten dzień wspomina nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska?