Gwiazdy

Joanna Opozda i Antek Królikowski znów są razem? "To są zdjęcia, które tego dowodzą"

Gwiazdy

Choć pod koniec zeszłego roku media obiegła informacja, że Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się po kilku miesiącach związku, to wydaje się, że dali sobie jeszcze jedną szansę. Aktorzy byli widziani podczas wspólnego pobytu w Zakopanem.

Joanna Opozda i Antek Królikowski na Instagramie

Media średnio co kilka miesięcy donoszą o nowej dziewczynie Antka Królikowskiego. Gdy jakiś czas temu dla Joanny Opozdy zostawił Katarzynę Dąbrowską, wydawało się, że w końcu się ustatkował. Bywali razem na imprezach, pozowali na ściankach i chętnie pokazywali fragmenty ze swojego prywatnego życia na Instagramie. Pod koniec grudnia zaskoczyli jednak fanów wiadomością, że się rozstali. Podobno aktor chciał wrócić do poprzedniej partnerki. Teraz jednak wydaje się, że powiedzenie "stara miłość nie rdzewieje" sprawdzi się także w ich przypadku.

- Ona pojechała na wakacje na Madagaskar, on też zajął się sobą i znowu są razem - wszystko na to wskazuje - zdradził w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Joanna Opozda i Antek Królikowski w Zakopanem

Już w pierwszej połowie lutego media obiegły fotografie Antka, który pod domem wręczał Joannie bukiet czerwonych róż. Podobno artysta nieustannie prosi aktorkę o wybaczenie, chce naprawić swoje błędy i ponownie być z nią w związku. W tym miał też pomóc wspólny wyjazd.

Kilka dni temu paparazzi przyłapali parę na wyciągu podczas wspólnej wyprawy do Zakopanego na narty i deskę. Jak powiedział Mateusz Hładki, zdjęcia mają dowodzić, że są już z powrotem razem.

- Za Antkiem trudno nadążyć - stwierdziła Anna Kalczyńska w naszym programie.

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości