Gwiazdy

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się. "Do zobaczenia"

Gwiazdy

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się. "Do zobaczenia"

Joanna Opozda na swoim instagramowym profilu odpowiedziała na pytania dziennikarzy i odniosła się do medialnych doniesień. Aktorka potwierdziła, że nie jest już w związku z Antkiem Królikowskim.

Antek Królikowski i Joanna Opozda nie są już razem

Są wielkie powroty, ale są także wielkie rozstania. Nieważne jaki jest ich powód, zawsze są bolesne. Szczególnie, kiedy mówi o nich cała Polska. Na fali medialnych doniesień o rzekomym rozstaniu, Joanna Opozda odpowiedziała na pytanie, czy nadal jest w związku z Antonim Królikowskim.

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

- napisała aktorka.

Antoni Królikowski, były partner aktorki nie odniósł się jeszcze do zamieszczonego przez nią zdjęcia. Fani w komentarzach dodają otuchy Joannie. Oczywiście dołączamy się do wszystkich życzeń i zarówno aktorce, jak i Antkowi życzymy jak najlepiej.

Antek Królikowski i Joanna Opozda – związek

W lipcu tego roku Antek Królikowski przez przypadek potwierdził, że ma nową dziewczynę. Portale plotkarskie sugerowały, że Joanna Opozda jest jego nową wybranką. Spekulacje podsyciły zdjęcia z jednej z warszawskich restauracji, w których rzekomo doszło do sprzeczki między parą a kelnerką. Sam zainteresowany nie wypowiadał się na ten temat, do pewnego czasu. W końcu jednak aktor postanowił wyjaśnić okoliczności sprzeczki, mówiąc:

- Każdy ma czasem gorszy dzień, wiadomo. Ale następnego dnia czytasz o sobie, a przede wszystkim o swojej dziewczynie, taki artykuł...

Niedługo potem na swoim Instagramie Królikowski opublikował urocze zdjęcie psów. Jeden należał do niego, a drugi do Joanny. Z czasem para przestała ukrywać swój związek. Pokazywali się razem na Instagramie i na organizowanych premierach i eventach.

Antek Królikowski o pandemii: Chcę zapewnić sobie i najbliższym bezpieczeństwo. Zobacz wideo:

TVN

Zobacz też:

Martyna Wojciechowska, Justyna Kowalczyk, Lara Gessler i wiele innych. Te gwiazdy powiedziały sobie "tak"

Michał Koterski ofiarą internetowych oszustów: "Ktoś założył fałszywe konto pod moim nazwiskiem"

Otylia Jędrzejczak przeszła poważną operację. "Dzięki temu mogę funkcjonować". Jak się czuje pływaczka?

Co sądzisz o tym artykule?
74
14
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0