Gwiazdy

Antek Królikowski komentuje rozstanie z Joanną Opozdą. "Jestem wdzięczny Asi za te miesiące"

Antek Królikowski

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Antek Królikowski komentuje rozstanie z Joanną Opozdą. "Jestem wdzięczny Asi za te miesiące"

Antek Królikowski

Bartosz Krupa/East News

Antoni Królikowski i Joanna Opozda uchodzili za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Zakochani spotykali się około pół roku, nie szczędząc fanom kulisów swojego życia prywatnego. Niestety, ich związek zakończył się. Aktor napisał od siebie kilka pożegnalnych słów.

Antoni Królikowski wydał oświadczenie po rozstaniu z Joanną Opozdą

Antek Królikowski jeszcze kilka miesięcy temu spotykał się z dziewczyną spoza show-biznesu. Aktor pokazywał wspólne zdjęcia z ukochaną Kasią, a także bywał z nią na czerwonym dywanie. W czerwcu tego roku doszło jednak do rozstania. Już w lipcu Królikowski zaczął pokazywać się z Joanną Opozdą. Niestety para krótko przed Nowym Rokiem postanowiła zerwać.

Aktor nieco później, niż swoja, była już ukochana, napisał kilka słów po głośnym rozstaniu. Z jego wypowiedzi nie dowiemy się jednak, co poróżniło kochanków. Zresztą spójrzcie sami:

- Rozstanie z Asią to nasza prywatna sprawa i nie chcę komentować tego w żaden sposób poza tym, że jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuje za wszystko. Proszę o uszanowanie naszej decyzji i nie wciąganie w to osób trzecich w tym i tak trudnym dla nas momencie... Niech ten nadchodzący rok 2021 pozytywnie nas wszystkich zaskoczy, czego sobie i Wam z całego serca życzę! - napisał aktor. 

Antoni Królikowski i Joanna Opozda rozstali się 

Gwiazdorska para była ze sobą zaledwie kilka miesięcy, ale w tym czasie zdążono już plotkować o ich zaręczynach. Wszystko po tym, kiedy jakiś czas temu mama aktora wrzuciła do sieci zdjęcie bukietu kwiatów opatrzone emotikonką pierścionka zaręczynowego. Wpis szybko zwrócił uwagę portali plotkarskich, jednak zniknął z sieci. Teraz już wiadomo, że nie ma czego zbierać.

Pierwszą informację o rozstaniu przekazała Joanna Opozda, pisząc niedawno tak:

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. 

Zobacz też:

Zobacz wideo: Nowe pary 2020 roku. Jakie związki zawiązały się w czasie pandemii?

Co sądzisz o tym artykule?
63
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0