Gwiazdy

Anna Zejdler o małżeństwie Krzysztofa Ibisza. "Świetnie się bawiłam na ślubie i weselu mojego byłego męża"

Gwiazdy

Anna Zejdler

Anna Zejdler, pierwsza żona Krzysztofa Ibisza, pojawiła się na ślubie i weselu byłego męża. Dziennikarka pokazała zdjęcia z imprezy oraz skomentowała swoją obecność na ceremonii.

Ślub Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska stanęli na ślubnym kobiercu. Para bardzo długo utrzymywała swoją relację w tajemnicy. Związek wyszedł na jaw, gdy przed mieszkaniem modelki znanej z programu "Top Model" stanął billboard z miłosną deklaracją, który pojawił się tam za sprawą zakochanego prezentera. Wkrótce też na palcu Joanny zalśnił pierścionek zaręczynowy. Informację o ślubie udało się utrzymać młodej parze do samego końca. W mediach społecznościowych pojawiło się jedno zdjęcie państwa Ibisz opatrzone krótką informacją o zaślubinach.

Pod postem pojawiły się życzenia i gratulacje od znanych znajomych m.in. Katarzyny Zielinskiej, Ady Fijał, Qczaja czy Leszka Stanka. Z kolei pośród zaproszonych gości znalazła się pierwsza żona Krzysztofa Ibisza. Choć dla wielu osób obecność byłych partnerów na ślubie nie jest oczywistą sprawą, to Anna Zejdler ma na ten temat inne zdanie.

- Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi - świetnie się bawiłam na ślubie i weselu mojego byłego męża - napisała na Instagramie. - Rozwiedliśmy się 17 lat temu i chociaż w każde rozstanie wpisane jest rozczarowanie i żal, nigdy nie pozwoliłam na to, by negatywne emocje zakłóciły mój wewnętrzny spokój albo zbudowały między nami mur… - wyjaśniła.

Anna Zejdler na ślubie Krzysztofa Ibisza

Anna Zejdler zdradziła również, że z byłym mężem łączy ją nie tylko wspólna przeszłość, ale również teraźniejszość, czyli ich wspólny syn, Maks.

- Różnimy się bardzo, ale łączy nas przeszłość i to, co najważniejsze: Maks. Mój ukochany syn jest także synem Krzysztofa. Ten jeden fakt zmienia wszystko. Niesie ze sobą wybaczenie i zrozumienie. A nawet radość z sukcesów… Tak, cieszę się, że Ibisz jest szczęśliwy - podkreśliła. -Z całego serca życzę Krzysztofowi i Asi, żeby im się udało! Żeby nic nie zakłóciło ich miłości - ani czas, ani codzienność, ani inni ludzie... podsumowała.

Na wesele wybrała efektowną kreację z cekinowymi aplikacjami. Dzięki opublikowanym zdjęciom wiadomo, że Joanna i Krzysztof zdecydowali się na wesele w modnym stylu boho. Państwo młodzi złożyli przysięgę w plenerze, a następnie wraz z gośćmi bawili się w industrialnej sali udekorowanej paprociami i klimatycznymi lampkami.

Anna Zejdler i Krzysztof Ibisz pobrali się we wrześniu 1998 roku, a ceremonię transmitowała na żywo stacja TVN. Para rozwiodła się po sześciu latach małżeństwa, dzieląc się opieką nad synem.

Zobacz wideo: Marzena Rogalska wraca do TVN Style! Jak zmieni się „Miasto kobiet”?

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości