Gwiazdy

Anna Mucha śpiewa "Last Christmas". Fanka: "Pękam ze śmiechu. Jesteś najlepsza"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNEast News/Bartosz Krupa

Anna Mucha pierwszego dnia grudnia poczuła już świąteczny klimat. Aktorka opublikowała w sieci zabawny filmik, na którym w kuszącym wydaniu śpiewa kultową piosenkę zespołu Wham! "Last Christmas". Fani zauważyli jednak małą wpadkę.

Anna Mucha – aktywność w sieci

Anna Mucha to aktorka, która aktywnie udziela się w sieci. Na jej instagramowym profilu fani śledzić mogą zarówno ciekawostki z życia zawodowego, jak i prywatnego. Zabawne posty i wielki dystans pokochały tysiące osób. Obecnie konto Anny śledzi ponad 820 tysięcy użytkowników. Ponadto gwiazda dobrze wie, jak rozpalić wyobraźnię swoich obserwatorów. Raz na jakiś czas publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia eksponujące zgrabną figurę i podkreślające kobiece atuty. Tak też było 1 grudnia.

Anna Mucha śpiewa "Last Christmas"

Wraz z nadejściem nowego miesiąca Anna poczuła świąteczny klimat. Aktorka dobrym nastrojem postanowiła podzielić się ze swoimi fanami. Na Instagramie opublikowała filmik, na którym wykonuje przebój świąt Bożego Narodzenia - "Last Christmas".

Już jest! Pierwszy dzień grudnia! Czas odpalić petardę

– napisała Mucha.

Uwagę internautów zwrócił jednak nieco inny szczegół. Aktorka na nagraniu wystąpiła w koronkowym, czerwonym biustonoszu eksponującym biust. Co więcej, pomyliła słowa znanej piosenki, do czego sama się później przyznała. Mimo wszystko fani ewidentnie dobrze się bawili. W komentarzach rozgorzała prawdziwa dyskusja. Internauci jednogłośnie przyznali, że filmik rozbawił ich do łez.

- Kusisz i ten śmiech bombowy - czytamy pod nagraniem.

- Pękam ze śmiechu. Jesteś najlepsza - pisali fani.

Anna Mucha zabrała głos w sprawie udostępniania wizerunku małych dzieci w mediach społecznościowych:

Zobacz także:

Tomasz Komenda został ojcem. Jak ma na imię maleństwo?

Gdzie jest najbliższa toaleta? Lokalizację pokaże aplikacja

Co zrobić po otrzymaniu nietrafionego prezentu?

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości