Gwiazdy

Lewandowska na ślubie kuzynki. Panna młoda w pięknej sukni, ale wzrok fanów przyciąga fryzura Ani

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Anna Lewandowska wybrała się na ślub swojej kuzynki, Katarzyny Krzywańskiej. Na tę okazję wybrała żółtą minisukienkę w kwiaty. Fani komplementują piękną kreację panny młodej, ale zwrócili też uwagę na fryzurę znanej trenerki.

Anna Lewandowska na ślubie kuzynki

Sezon ślubny trwa w najlepsze, więc nic dziwnego, że gwiazdy co i rusz pokazują w mediach społecznościowych zdjęcia z wesel - czy to swoich, czy to osób z najbliższego otoczenia. Nieco ponad tydzień temu Anna Lewandowska była na ślubie kolegi - Jakuba, członka jej "Healthy Teamu". Teraz z kolei trenerka pojawiła się na weselu swojej kuzynki Katarzyny Krzywańskiej, mistrzyni świata w karate.

Stylem Lewandowskiej inspiruje się wiele kobiet. I tym razem podsunęła fankom pomysł na letnią, weselną stylizację. Postawiła na krótką, żółtą sukienkę w kwiaty. Bufiaste ramiona nawiązują do stylu z lat 80. Taki krój jest bardzo modny od ostatnich kilku sezonów.

Ania opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z nowożeńcami. - Sto lat młodej parze. Katarzyna Krzywańska, kocham cię, siostra - napisała pod fotografią.

Fryzura Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska jakiś czas temu zmieniła fryzurę. Rozjaśniła włosy i zrezygnowała z grzywki. Na ślubie kuzynki pięknie prezentowała się z rozwianymi, pofalowanymi kosmykami. Fani uważają, że świetnie wygląda w takiej letniej odsłonie. - "Ładnie ci w tych jaśniejszych włosach. Mega!", "Przepięknie wyglądacie. Gratulacje dla Kasi" - czytamy w komentarzach.

Biała, efektowna kreacja panny młodej również zebrała sporo komplementów. - Przepiękna suknia", "Jaka zjawiskowa suknia ślubna", "Wow! Piękna sukienka" - piszą internauci.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości