Gwiazdy

Anna Korcz pokazała rodzinne zdjęcia i opowiedziała o tęsknocie za bliskimi. "Nie można być wszędzie i ze wszystkimi"

Gwiazdy

Anna Korcz

Anna Korcz pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami, na których zapozowała z rodziną. Fotografia uwieczniająca trzy pokolenia wzbudziła w aktorce emocje, którymi podzieliła się ze swoimi fanami.

Anna Korcz - troskliwa mama i babcia

Anna Korcz to aktorka filmowa i teatralna. Widzowie TVN pokochali ją za rolę w serialu "Na wspólnej", który w tym roku obchodził swoje 18. urodziny. Gwiazda znajduje czas nie tylko na liczne wyzwania zawodowe, ale także na życie rodzinne. Dobre relacje z bliskimi są dla niej bardzo ważne.

Prywatnie Anna Korcz to wrażliwa i opiekuńcza mama, a od jakiegoś czasu także i babcia. Miesiąc temu aktorka przywitała na świecie drugiego wnuka. Gwiazda nigdy nie kryła swojego zaangażowania w relacje z bliskimi. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego i często podkreśla, jak ważna jest dla niej rodzina.

Anna Korcz na zdjęciu z rodziną

Anna Korcz wróciła niedawno z urlopu w Hiszpanii, gdzie wypoczywała razem ze swoją przyjaciółką, dziennikarką, Agatą Młynarską. Pobyt w malowniczym kurorcie pozwolił aktorce wypocząć, jednak z niecierpliwością wyczekiwała ona powrotu do domu. Na swoim koncie na Instagramie opublikowała post, w którym wyznała, że bardzo tęskniła za swoimi dziećmi i wnukami.

Czekałam, czekałam i doczekałam się! Byłam na wakacjach i tęskniłam! Tak już będzie zawsze! Nie można być wszędzie i ze wszystkimi. Udało się! Ze wszystkimi dziećmi i wszystkimi wnukami - ja szczęśliwa

- napisała pod zdjęciami aktorka. Na fotografiach możemy podziwiać trzy pokolenia rodziny Anny Korcz . Widok szczęśliwej familii najwyraźniej spodobał się fanom gwiazdy, ponieważ chętnie komentowali oni zamieszczony na Instagramie wpis.

- "Miło patrzeć na Pani szczęście. Spędzajcie cudowne chwile razem", "Cudna rodzinka", "Pani Aniu, jest Pani niesamowita i uwielbiam Pani uśmiech. Ten jest szczególnie piękny, bo obok są szczęśliwe dzieci" - pisali internauci pod zdjęciami. Nie zabrakło także komentarzy od innych gwiazd.

- "Mniam" - napisała Odeta Moro, - "No nareszcie!" - wyraziła swój entuzjazm Agata Młynarska. Zawtórowała im projektantka Ewa Minge, która umieściła pod postem trzy czerwone serca.

Zobacz wideo: Anna Korcz żadnej pracy się nie boi

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości