anna korcz

  anna korcz

  "Jej syn Jasiek czekał na moją Julkę z bukietem kwiatów. Zrozumiałam, że ktoś, kto nie jest mi aż tak bardzo bliski, obdarzył mnie rzadkim w tych czasach gestem" - opowiada w wywiadzie dla serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Statystycznie Polki rodzą pierwsze dziecko w 27. roku życia. Jednak w ostatnich latach wzrosła liczba kobiet, które urodziły dziecko w okolicach czterdziestki. Czy starsze mamy zmagają się z innymi problemami niż młodsze? Jakie są zalety, a jakie wady późnego macierzyństwa? Zapytaliśmy o to Annę Korcz, Odetę Moro i Ewę Pacułę.

  Z okazji Dnia Teściowej do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy byłą premier Ewę Kopacz i jej zięcia Andriya Petranyuka oraz aktorkę Annę Korcz i jej teściową Julię Pigoń. Jakie są ich relacje? Lubią siebie?

  Emilian Kamiński stracił przytomność na scenie, Annie Korcz trzęsły się nogi, a Katarzyna Pakosińska zemdlała. Co wywołało takie emocje u tych znanych aktorów? Zobaczcie!

  Czego szukają mężczyźni u kobiet, a czego kobiety u mężczyzn? Czy wiążemy się wedle definicji kojarzenia wybiórczego dodatniego? Czy dobór partnerów pod kątem fizycznej atrakcyjności to norma czy, przekazywany z ust do ust, mit? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: prof. dr hab. Bogusław Pawłowski z Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego, aktorka Andżelika Piechowiak, dziennikarz Piotr Kędzierski oraz aktorka Anna Korcz.

  Anna Korcz jest przede wszystkim aktorką, a dopiero potem wedding-planerką. Posiada zmysł estetyczny, smacznie gotuje. W kuchni Dzień Dobry TVN razem z mężem Pawłem Pigoniem przygotowała sałatę z cykorią, tatar z tuńczyka oraz pieczoną kaczkę.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska w Pomiechówku spotkała się z aktorką Anną Korcz, jej córką Anną z narzeczonym oraz z Janem - najmłodszym dziedzicem. Skąd wzięła się nowa pasja Anny Korcz?

  Jak rodzice dzielą miłość pomiędzy dzieci? Czy, kiedy rodzi się drugie dziecko, to pierwsze trzeba kochać bardziej? O faworyzowaniu dzieci rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z aktorką Anną Korcz, piosenkarką Anną Świątczak, dziennikarką Sonią Ross i psycholog Małgorzatą Ohme. - Bardzo bałam się, jak miała się Kasia pojawić na świecie, ponieważ tak bardzo kochałam Anię, że bałam się, że nie będę umiała pokochać tak wielką miłością tego drugiego dziecka - wyznała w programie Anna Korcz. Czy faworyzowanie dzieci może spowodować niezdrową rywalizację pomiędzy rodzeństwem?

  Czy obowiązkiem dziadków jest zajmowanie się wnukami? Jacy są współcześni dziadkowie? Czy bycie dziadkiem to obowiązek, czy przyjemność? Czy wyobrażenia o babci robiącej sweterki na drutach i dziadku czytającym bajki przy kominku odeszły już do lamusa? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Katarzyna Dowbor, Anna Korcz, Zygmunt Chajzer i psycholog Maria Rotkiel.

  27 stycznia minęło dziewięć lat, odkąd ulica "Na Wspólnej" stała się najpopularniesjzą ulicą w Polsce. Całe rzesze fanów śledzi losy bohaterów, przeżywa ich upadki i wzloty. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorską rodzinę : Sylwię Gliwę, Annę Korcz, Ewę Gawryluk, Joannę Jabłczyńską oraz Mieczysława Hryniewicza. Co przyniosą kolejne odcinki ulubionego serialu Polaków?

  Już w najbliższy czwartek 3 listopada zostanie wyemitowany 1500. odcinek serialu „Na Wspólnej”. Na antenie jest ponad 8 lat, a widzów wciąż przybywa. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Korcz, Joannę Jabłczyńską oraz Roberta Kudelskiego. Grają w „Na Wspólnej” od samego początku. Jak zmienili się ich bohaterowie i oni sami?