anna korcz

  Aktorka ma powody do radości.

  "Jej syn Jasiek czekał na moją Julkę z bukietem kwiatów. Zrozumiałam, że ktoś, kto nie jest mi aż tak bardzo bliski, obdarzył mnie rzadkim w tych czasach gestem" - opowiada w wywiadzie dla serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Dzień Babci w 2022 roku świętować będzie wiele gwiazd. O relacjach z wnukami chętnie opowiada Magda Gessler, Beata Kozidrak czy Agata Młynarska. Świeżo upieczoną babcią została niedawno Majka Jeżowska. Kto jeszcze wyczekuje swojego święta?

  "U nas już 4 pokolenia!"

  Aktorka pochwaliła się w sieci świątecznym prezentem od siebie dla siebie. Jak przyznała, każdego roku obowiązkowym punktem na jej liście są badania kontrolne. Do tego samego Korcz zachęca także wszystkich fanów i obserwatorów. "Tylko regularne badania dają szanse na szybkie wykrycie niepożądanych nieprawidłowości!!!" - podkreśla gwiazda.

  Sandra Hajduk podczas pokazu Deni Cler zapytała Annę Korcz o osobisty wpis, który zamieściła w mediach społecznościowych. Aktorka w szczerej rozmowie opowiedziała o trudnych momentach. - Nie wiem, czy kiedykolwiek ktoś mnie tak zranił, bo to dotyczy mojego dziecka - przyznała.

  30. urodziny dla wielu ludzi są prawdziwym przełomem. Niektórzy uważają, że to właśnie wtedy kończą się młodzieńcze szaleństwa, a zaczyna dojrzałe życie. Czy jednak na pewno? O tym na pokazie marki Deni Cler opowiedziały m.in. Katarzyna Żak, Beata Ścibakówna i Katarzyna Glinka.

  Anna Korcz opublikowała w mediach społecznościowych osobisty wpis. Aktorka podzieliła się z fanami swoimi emocjami i przyznała, że każdy z nas miewa w życiu trudne chwile. "Mój dzisiejszy dzień był bardzo ciężki".

  Anna Korcz pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami, na których zapozowała z rodziną. Fotografia uwieczniająca trzy pokolenia wzbudziła w aktorce emocje, którymi podzieliła się ze swoimi fanami.

  Agata Młynarska pochwaliła się w sieci grupowym zdjęciem z hiszpańskich wakacji. Jak przyznała, myśl o wspólnym wyjeździe była dla niej najlepszą motywacją w leczeniu. "Nie wyobrażałam sobie, że nie pobiegnę po plaży z dziewczynami" – dodała.

  Anna Korcz ma powody do szczęścia. Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Gwiazda znana m.in. z serialu "Na Wspólnej" zdradziła, że po raz drugi została babcią. "Jasio kolejny raz został wujkiem" – dodała.

  Izabela Brozozowska (w tej roli Anna Korcz) rozpętała prawdziwe piekło na tytułowej ulicy Wspólnej. Wszystko za sprawą sekretu sprzed lat, który w końcu wyszedł na światło dzienne.

  W tym roku serial "Na wspólnej" obchodził 18 urodziny. Anna Korcz z sentymentem wróciła do zawodowych wspomnień i opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz z synami. "Dzisiaj przedstawiam Wam duet męski, którego dorobiłam się ciężką pracą" – czytamy.

  Anna Korcz za jakiś czas przywita na świecie kolejnego wnuka. "W tym roku w naszym życiu pojawi się cud, nowa miłość i nowe wyzwanie" - taką informację w Wielkanoc przekazała w mediach społecznościowych córka aktorki. Oboje rodzice wychowani w dużych rodzinach nie wyobrażali sobie, by ich synek Franio mógł zostać jedynakiem.

  Anna Korcz od niespełna roku cieszy się rolą babci. Odkąd na świecie pojawił się jej wnuczek Franciszek, życie aktorki zmieniło się o 180 stopni. Gwiazda nie ukrywa, że maluch szybko stał się jej oczkiem w głowie. - Będę go rozpieszczała. Zapowiedziałam córce, że będziemy jedli lody i lizaki - mówi nam Anna Korcz.

  W trakcie pandemii, która tak bardzo uderzyła w restauratorów i artystów, Anna Korcz postanowiła otworzyć małą kawiarnię przy sklepie z przysmakami, które firmuje swoją osobą. Choć ma doświadczenie w tym biznesie, tym razem naprawdę się obawia. Nie rezygnuje jednak, a wierzy, że się uda.

  Macierzyństwo po czterdziestce wciąż wzbudza kontrowersje. Jednak dzięki pogłębionej świadomości i rozwojowi medycyny na przestrzeni ostatnich lat stało się znacznie bezpieczniejsze. Które z polskich gwiazd nieco później zdecydowały się na urodzenie dziecka?

  Joanna Jabłczyńska na Instagramie opublikowała zdjęcie z pierwszej sesji zdjęciowej „Na Wspólnej”. Post aktorki zainspirował nas do zapytania pozostałych aktorów tego popularnego serialu o ich wspomnienia i odczucia związane z pracą na planie. Do których momentów szczególnie wracają myślami?

  Anna Korcz to nie tylko wspaniała aktorka i kobieta, ale i matka. Korcz ma trójkę dzieci - dwie córki i syna. Janek, bo tak nazywa się ten uroczy rodzynek, właśnie wrócił z obozu rowerowego. Jego mama na swoim Instagramie podzieliła się emocjonalnym wpisem na ten temat.

  Statystycznie Polki rodzą pierwsze dziecko w 27. roku życia. Jednak w ostatnich latach wzrosła liczba kobiet, które urodziły dziecko w okolicach czterdziestki. Czy starsze mamy zmagają się z innymi problemami niż młodsze? Jakie są zalety, a jakie wady późnego macierzyństwa? Zapytaliśmy o to Annę Korcz, Odetę Moro i Ewę Pacułę.

  Serial "Na Wspólnej" świętuje w tym roku swoje 15-lecie. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy odtwórczynie głównych rol: Annę Korcz, Sylwię Gliwę oraz Aleksandrę Konieczną. Jak serial zmienił ich życie? Czy przeżywają swoje postacie? Jak wychodzą z roli?

  Z okazji Dnia Teściowej do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy byłą premier Ewę Kopacz i jej zięcia Andriya Petranyuka oraz aktorkę Annę Korcz i jej teściową Julię Pigoń. Jakie są ich relacje? Lubią siebie?

  Emilian Kamiński stracił przytomność na scenie, Annie Korcz trzęsły się nogi, a Katarzyna Pakosińska zemdlała. Co wywołało takie emocje u tych znanych aktorów? Zobaczcie!

  Czego szukają mężczyźni u kobiet, a czego kobiety u mężczyzn? Czy wiążemy się wedle definicji kojarzenia wybiórczego dodatniego? Czy dobór partnerów pod kątem fizycznej atrakcyjności to norma czy, przekazywany z ust do ust, mit? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: prof. dr hab. Bogusław Pawłowski z Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego, aktorka Andżelika Piechowiak, dziennikarz Piotr Kędzierski oraz aktorka Anna Korcz.

  Anna Korcz jest przede wszystkim aktorką, a dopiero potem wedding-planerką. Posiada zmysł estetyczny, smacznie gotuje. W kuchni Dzień Dobry TVN razem z mężem Pawłem Pigoniem przygotowała sałatę z cykorią, tatar z tuńczyka oraz pieczoną kaczkę.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska w Pomiechówku spotkała się z aktorką Anną Korcz, jej córką Anną z narzeczonym oraz z Janem - najmłodszym dziedzicem. Skąd wzięła się nowa pasja Anny Korcz?

  Jak rodzice dzielą miłość pomiędzy dzieci? Czy, kiedy rodzi się drugie dziecko, to pierwsze trzeba kochać bardziej? O faworyzowaniu dzieci rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z aktorką Anną Korcz, piosenkarką Anną Świątczak, dziennikarką Sonią Ross i psycholog Małgorzatą Ohme. - Bardzo bałam się, jak miała się Kasia pojawić na świecie, ponieważ tak bardzo kochałam Anię, że bałam się, że nie będę umiała pokochać tak wielką miłością tego drugiego dziecka - wyznała w programie Anna Korcz. Czy faworyzowanie dzieci może spowodować niezdrową rywalizację pomiędzy rodzeństwem?

  Czy obowiązkiem dziadków jest zajmowanie się wnukami? Jacy są współcześni dziadkowie? Czy bycie dziadkiem to obowiązek, czy przyjemność? Czy wyobrażenia o babci robiącej sweterki na drutach i dziadku czytającym bajki przy kominku odeszły już do lamusa? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Katarzyna Dowbor, Anna Korcz, Zygmunt Chajzer i psycholog Maria Rotkiel.

  27 stycznia minęło dziewięć lat, odkąd ulica "Na Wspólnej" stała się najpopularniesjzą ulicą w Polsce. Całe rzesze fanów śledzi losy bohaterów, przeżywa ich upadki i wzloty. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorską rodzinę : Sylwię Gliwę, Annę Korcz, Ewę Gawryluk, Joannę Jabłczyńską oraz Mieczysława Hryniewicza. Co przyniosą kolejne odcinki ulubionego serialu Polaków?

  Już w najbliższy czwartek 3 listopada zostanie wyemitowany 1500. odcinek serialu „Na Wspólnej”. Na antenie jest ponad 8 lat, a widzów wciąż przybywa. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Korcz, Joannę Jabłczyńską oraz Roberta Kudelskiego. Grają w „Na Wspólnej” od samego początku. Jak zmienili się ich bohaterowie i oni sami?