Gwiazdy

Bajeczne wakacje Lewandowskich: "Miłość jest super"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Anna i Robert Lewandowscy z córkami odpoczywają w ciepłych krajach. Od kilku dni publikują zdjęcia z wyjazdu, jednak ostatnie kadry szczególnie spodobały się fanom - uczucie, którym para się darzy jest na nich

Miłość jest super

Ania Lewandowska na swój profil na Instagramie wstawiła zdjęcia w objęciach swojego ukochanego męża, Roberta Lewandowskiego. Na jednym z nich widać nawet namiętny pocałunek zakochanych.

- Miłość jest super - napisała szczęśliwa Ania.

Jej obserwatorzy zgodzili się z nią natychmiast. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy: "miło się patrzy", "Wasza miłość jest piękna, to widać", "pięknie razem wyglądacie". W ramach poparcia dla tego, co napisała Lewandowska, emotikonę serduszko zostawiły m.in.: modelka i prezenterka Paulina Krupińska oraz stylistka Zosia Ślotała.

Kobiety Roberta Lewandowskiego

Na profilu Roberta Lewandowskiego pojawiło się rodzinne zdjęcie ze wspólnego wyjazdu. Para pozowała wraz z córkami. Wakacje to, dla aktywnych rodziców, czas, który mogą spędzić w gronie rodzinnym, zrelaksować się i odpocząć. Widać, że chcą go wykorzystać w pełni. Na każdym zdjęciu widać jak ogromną radość im to sprawia. "Lato jest najlepsze z moimi dziewczynami" napisał pod fotografią piłkarz.

Anna Lewandowska postanowiła dodatkowo podkreślić, to, co myśli o miłości i w komentarzu, podobnie jak pod swoim zdjęciem, napisała, że "jest super".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości