Gwiazdy

Anna Dec pokazała zdjęcie w bikini. "Taką chcę siebie zapamiętać"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Anna Dec podzieliła się z obserwującymi emocjonalnym wpisem. Poruszyła wątek samoakceptacji, który jest bardzo ważny dla wielu kobiet. Internautki ochoczo dziękowały Ani za jej istotne przesłanie.

Anna Dec w bikini

Anna Dec podzieliła się z obserwującymi na Instagramie ważnymi przemyśleniami. Ania wstawiła zdjęcie w bikini, na którym widać, że wyraźnie się uśmiecha, mimo że pozuje bokiem do obiektywu. Wygląda na naprawdę szczęśliwą. Ten sam wniosek wypływa z podpisu dziennikarki pod postem.

Taką chcę siebie zapamiętać. Pogodzaoną, nienadąsaną, akceptującą, a wręcz lubiącą siebie w całkiem ok wydaniu, ciekawą w dobrym tego słowa znaczeniu, czującą, ale bardzo spokojną, lubiąca siebie w wersji typu "mniej ozdobników"

- napisała Ania.

Internautki pospieszyły z pytaniem na temat "ozdobników". Dec odpowiedziała:

Można zacząć od najprostszego, dłuższe włosy były dla mnie już czymś zbyt kobiecym, ozdobnym, to potrzebowałam rezygnacji z tego oczywistego atrybutu kobiecości. Na innych nie zwracają tak mojej uwagi, u mnie były czymś "za bardzo"

- odpisała na Instagramie. I dodała, że od lat używa mniej makijażu, robiąc zakupy, stawia na jakość, a nie na ilość, a także skupia się na swoich bliskich i ludziach, na których jej zależy.

Ania Dec o samoakcpetacji

W swoim wpisie Ania wspomniała również o samoakceptacji i miłości do siebie. Powszechnie psychologowie i terapeuci utrzymują, że to właśnie miłość do samego siebie jest podstawą szczęścia. Od tego uczucia należy zacząć.

Naprawdę jakoś lepiej mi od dłuższego czasu ze sobą. Kocham siebie taką jaką jestem. Staram się być lepszą wersją, ale wszystko w granicach rozsądku. Ale to kochanie siebie z większą wyrozumiałością daje niesamowite relacje z Bliższymi i Tymi trochę Dalszymi. A Wy? Kochacie siebie? To dobry początek...

- napisała Ania.

Miłość do siebie jest najważniejsza!

- czytamy w komentarzach.

Potwierdzam, z każdym kolejnym rokiem lubię siebie coraz bardziej ? akceptuję siebie ale nie spoczęłam na laurach, cały czas dbam o formę, rozwijam się i dzięki temu lubię siebie jeszcze bardziej

- dodała inna obserwująca.

Dojrzały wpis Ani wyraźnie zainspirował internautki do przemyśleń. Mamy nadzieję, że każda z nich podzieli los Dec i również pokocha samą siebie.

Zobacz także:

Miłość kwitnie. Natalia Szroeder w objęciach Quebonafide. Fanka: "Ile szczęścia bije z tego zdjęcia"

Obsada "Magdy M." po latach. Joanna Brodzik opowiedziała nam o scenie pocałunku z Pawłem Małaszyńskim

Weronika Rosati zmieniła fryzurę. Nowe uczesanie wybrała dla niej córka

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości