Gwiazdy

Anna Dec remontuje mieszkanie. "Ja to lubię, chyba po tacie budowlańcu"

Gwiazdy

Anna Dec wykańcza swoje kolejne mieszkanie. Jak mówi , ma to być jej docelowe miejsce na ziemi, dlatego chce wszystko zrobić po swojemu. Postępami prac dzieli się ze swoimi obserwatorami, a nam zdradziła szczegóły tego wielkiego projektu.

Anna Dec kupiła mieszkanie

Anna Dec niedawno kupiła mieszkanie i zabrała się za jego wykańczanie. Wiele rzeczy robiła sama albo starała się chociażby dopilnować prac. Okazało się, że to nie był tylko przykry obowiązek, ale przyjemność.

- Ja to lubię, chyba po tacie budowlańcu. Zresztą też po mamie. Zaangażowałam się, bo myślę, że to jest już nasze docelowe miejsce - wyznała Dec.

Prezenterka podkreśla, że przez 8 lat w jej życiu zaszło wiele ekologicznych zmian. Od dziecka ubierała się w lumpeksach i to nauczyło ją przywiązania do jakości.

- Bardzo lubię rzeczy vintage, nie tylko do noszenia, ale też we wnętrzach. One podkreślają nasz gust i dają taki indywidualny charakter miejscu, w którym żyjemy. Owszem, nie wszystko jest vintage, ale są takie perełki i cieszy to ogromnie - mówiła podekscytowana pogodynka.

Anna Dec relacjonuje wykańczanie mieszkania

Prezenterka postanowiła pokazać przebieg prac na swoim Instagramie. Jej obserwatorki szczególnie zainteresował fakt, że prawie przez miesiąc ona i jej rodzina żyli bez kuchni, a naczynia zmywali w wannie. Również łazienki i niektóre ściany były przed ostatecznym zakończeniem remontu.

- Widzę jak pozytywnie reaguje wiele kobiet, które mnie obserwują w social mediach. Piszą, "fajnie, że pani pokazuje, że wprowadziła się w trakcie wykańczania, że nie ma szaf w łazience, że w jednej łazience nie ma jeszcze podmontowanego wc, że tutaj jest taka goła ściana surowa, że mieszkała pani miesiąc bez kuchni praktycznie" - opowiada Anna Dec.

Małżeństwu zależało żeby nie płacić podwójnie za czynsz. Chcieli oszczędzić, dlatego wprowadzili się kiedy w mieszkaniu trwały jeszcze prace remontowe.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości