Gwiazdy

Anna Czartoryska-Niemczycka świętuje 40. urodziny męża. Jej sukienka przyciągnęła wzrok fanów: "Bogini"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Anna Czartoryska-Niemczycka opublikowała w sieci romantyczne zdjęcia z mężem. Miała ku temu ważny powód, bowiem jej ukochany obchodził okrągłe urodziny. Pod postem aktorka pokusiła się także o wzruszające życzenia. "Niech kolejna 40-stka będzie jak woda w styczniowym morzu i codzienne zachody słońca w Juracie" - napisała.

Anna Czartoryska-Niemczycka świętuje urodziny męża

Anna Czartoryska-Niemczycka od 2013 roku jest żoną biznesmena Michała Niemczyckiego. Para doczekała się trójki dzieci-Ksawerego, Janiny i Antoniego. Choć aktorka chroni prywatność najmłodszych i nie pokazuje ich wizerunku w sieci, od czasu do czasu chwali się wspólnymi kadrami z mężem. Niedawno na swoim koncie na Instagramie opublikowała romantyczne zdjęcie z plaży i złożyła ukochanemu najserdeczniejsze życzenia. Jak się okazuje, Michał, nazywany przez nią czule "Michcu", w tym roku obchodzi 40. urodziny.

Michcu! Niech kolejna "40-stka" będzie jak woda w styczniowym morzu i codzienne zachody słońca w Juracie - zapierająca dech w piersiach, pełna miłości, wyzwań i niespodzianek. Po prostu piękna!

- napisała.

Fani składają życzenia

Piękne zdjęcia Anny przyciągnęły wzrok fanów, ci docenili hipnotyzujące kadry znad morza i licznie komplementowali parę. Internauci dołączyli także do składania życzeń. Michałowi przekazywali dużo zdrowia i miłości.

- "Piękna para", "Młody Bóg i Bogini", "Dużo zdrowia i niegasnącej miłości" - pisali fani.

My natomiast zachwycamy się niesamowitymi stylizacjami pary. Trzeba przyznać, że zarówno Ania w błękitnej, zwiewnej sukience, jak i Michał w granatowej koszuli, wyglądają elegancko i stylowo.

Zobacz wideo: Anna Czartoryska-Niemczycka przez rok nie kupowała ubrań

Zobacz także:

Pierwszy wywiad Laury i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Tylko nam zdradzili, kiedy się w sobie zakochali

Adriana Kalska promienieje na planie czołówki nowego serialu TVN7. Fani są zachwyceni urodą aktorki

Maffashion pokazała romantyczne zdjęcie z Sebastianem Fabijańskim. Fani: "Jak on na Ciebie patrzy"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości