Gwiazdy

Anita Sokołowska ma nietypową pasję. "To przede wszystkim praca ze swoją psychiką, pokonywanie lęków"

Gwiazdy

Anita Sokołowska ma bardzo nietypową i wydaje się, że niebezpieczną pasję. Aktorka wspina się po skałach. W mediach społecznościowych pokazała zdjęcia z wyprawy. Okazuje się, że to nie tylko wysiłek fizyczny, ale również psychiczny.

Anita Sokołowska wspina się po skałach

Anita Sokołowska pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia ze wspinaczki po skałach. Jak wynika z opisu zdjęć to wieloletnia pasja aktorki, do której właśnie wróciła po roku przerwy. Sokołowska wyznała, że nie jest to jedynie wysiłek fizyczny.

- Po rocznej przerwie powrót w skały jest dla mnie cholernie trudny. To przede wszystkim praca ze swoją psychiką, pokonywanie lęków, strachu, obaw , to szukanie kolorów (chwytów) na skale, rozpoznawanie materii skały, odnajdowanie ukrytych stopni - opisywała aktorka.

Dla Sokołowskiej najważniejsze jest jednak to, że zawsze każda taka wspinaczka to droga do góry. Z poprzednich postów, wynika, że aktorka trenowała na ściance wspinaczkowej przed powrotem na skały.

Jura Krakowsko - Częstochowska - mekka dla wspinaczy

Anita Sokołowska wspinała się w Dolinie Będkowskiej. To najdłuższa dolina Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej. Nic dziwnego, że aktorka wybrała akurat te rejony, to jeden z piękniejszych przyrodniczo regionów w Polsce. Ściany są jednak strome, mają liczne wąwozy, jaskinie i źródła.

W komentarzach pod postem aktorki pojawiło się wiele słów uznania, a inni wspinacze, którzy obserwują aktorkę, liczą, że wkrótce spotkają się z Sokołowską na jednej ze ścian.

Zobacz wideo: Taterniczki – kobiety na szczycie

>>> Zobacz także:

Dzień Dobrych Uczynków. Gosia i Filip podpowiadają, jak małymi gestami wywołać uśmiech na twarzach bliskich

"Hotel Paradise 3". Czy związek Basi i Krystiana przetrwał? "Jestem zażenowana, ale uczę się też sama siebie"

Opieka nad zwierzętami podczas urlopu. Na co zwrócić uwagę, szukając hotelu dla psów i kotów?

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości