Gwiazdy

Anita Sokołowska świętuje 45. urodziny. Zamiast "topić smutki", postanowiła zrobić dobry uczynek

Anita Sokołowska

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Anita Sokołowska świętuje 45. urodziny. Zamiast "topić smutki", postanowiła zrobić dobry uczynek

Anita Sokołowska

Kamil Piklikiewicz/East News

Anita Sokołowska skończyła 45 lat. Z tej okazji opublikowała na Instagramie post i zdradziła, jakie emocje towarzyszą jej w tym dniu. - Miałam iść topić smutki, jedząc gofra z bitą śmietaną - napisała. Jednak zdecydowała, że inaczej uczci swoje urodziny. Aktorka postanowiła pomóc małej dziewczynce. 

Anita Sokołowska obchodzi urodziny 

Aktorka 25 stycznia obchodzi urodziny. Faktem tym podzieliła się w mediach społecznościowych. Jednak zamiast smucić się z powodu upływającego czasu, postanowiła zrobić coś dobrego. 

- Miałam iść topić smutki jedząc gofra z bitą śmietaną, ale ogrom dobrej energii, którą od Was z różnych stron dostaję jest wspaniała i fantastyczna, dlatego z uśmiechem na ustach chcę Wam za to dobro podziękować !!! - napisała w poście. 

Anita Sokołowska zdecydowała, że otrzymane wsparcie przekaże dalej. W jaki sposób? 

- Postanowiłam zrobić dobry uczynek, a mianowicie wpłacam na leczenie dla  @nineczka.kropeczka

Kim jest wspomniana Nineczka? Jest to dziewczynka, która choruje na SMA. Anita Sokołowska w poście zachęcała obserwujących, aby również wsparli zbiórkę pieniędzy na leczenie dziewczynki. 

Anita Sokołowska pomaga Nineczce Kropeczce  

Nina Słupska z Lublina jest kolejnym dzieckiem, które potrzebuje ogromnej sumy na terapię genową. Rodzice dziewczynki muszą uzbierać ponad 9 mln złotych! 

- SMA – w tych trzech literach zapisany jest wyrok. U Ninki zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni – chorobę, która nam – rodzicom – każe patrzeć na to, jak umierają jej mięśnie. Szansą na ratunek dla Ninki jest terapia genowa. Niestety nierefundowana i kolosalnie droga. Dodatkowo Ninka może ją przyjąć tylko do 13,5 kilograma! Po przekroczeniu tej wagi będzie za późno... Ścigamy się z czasem, by zdążyć z ratunkiem. Wiemy, że tylko z pomocą wielu wspaniałych ludzi ta walka może być wygrana, dlatego prosimy, pomóż nam ratować naszą córeczkę! - apelują rodzice na stronie siepomaga.pl.

Anita Sokołowska dołączyła do grona gwiazd, które wspierają akcję na rzecz chorej Niny. Na znak solidarności w  mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia, na których także znane osoby pokazują dłoń z narysowaną kropką. Do grona wspierających dziewczynkę należą już m.in. Beata Kozidrak, Katarzyna Bujakiewicz czy Wojtek Cugowski - wszyscy są związani z Lublinem, z którego pochodzi Nineczka Kropeczka.

Zobacz wideo: Uwaga! TVN: Głodzi syna, by uratować mu życie. "To wyścig z czasem"

Zobacz też:

Joanna Jabłczyńska pokazała archiwalne zdjęcie mamy. "Tak wyglądały kobiety przed Instagramem"

Anna Dereszowska skończyła 40 lat. Nasza niespodzianka wzruszyła aktorkę. "Nie spodziewałam się"

Syn Papcia Chmiela o początkach komiksowej kariery ojca. "Tata potrzebował pieniędzy na moje pieluszki"

Co sądzisz o tym artykule?
93
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
30.01.2021
MoniaMonia
Super! Takie uczynki to ja rozumiem. Ja niedawno obchodziłam swoją 40 i dostałam na urodziny irobota od męża i dzieci, postarali się, by sprawić mi radość. Jeśli mogę to też staram się włączać w akcje dobroczynne.