Gwiazdy

Joanna Jabłczyńska pokazała archiwalne zdjęcie mamy. "Tak wyglądały kobiety przed Instagramem"

Joanna Jabłczyńska

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Joanna Jabłczyńska pokazała archiwalne zdjęcie mamy. "Tak wyglądały kobiety przed Instagramem"

Joanna Jabłczyńska

Bartosz Krupa/East News

Joanna Jabłczyńska postanowiła poruszyć temat nierealnych standardów piękna na Instagramie. Przy okazji pochwaliła się zdjęciem swojej mamy z dzieciństwa. Czy Joanna Jabłczyńska jest do niej podobna? 

Joanna Jabłczyńska pokazała mamę na Instagramie

Joanna Jabłczyńska prowadzi bardzo intensywne życie zawodowe - jest nie tylko aktorką, ale również prawniczką. Gwiazda "Na Wspólnej" chętnie udziela się też w mediach społecznościowych, a szczególnie na Instagramie. Jej profil śledzi już blisko 100 tysięcy osób. Tam widzimy kadry z życia codziennego aktorki.

Gwiazdy lubią wrzucać do sieci archiwalne zdjęcia rodziców. Do tego grona zalicza się również Joanna Jabłczyńska. Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawiło się czarno-białe zdjęcie z młodości jej mamy. Uwagę zwraca opis. Aktorka nawiązała w nim do dzisiejszych kanonów piękna.

- Tak, tak... To moja Mama... Teraz Panowie zobaczcie, jak wygląda naturalna, piękna Kobieta. W sumie Paniom też polecam, jako wzór urody, zamiast zmienionych przez chirurgów, medycynę estetyczną, zabiegi i makijaż twarzy. Tak wyglądały Kobiety przed Instagramem i to bez filtrów - napisała.

Joanna Jabłczyńska poruszyła ważny temat

Trzeba przyznać, że gwiazda "Na Wspólnej" podjęła bardzo ważny i aktualny temat. Wiele modelek i modeli z Instagrama kreuje nierealne standardy piękna. Część młodych osób stara się im dorównać - często kończy się to jednak frustracją i kompleksami. Internauci podziękowali Joannie Jabłczyńskiej za podzielenie się przemyśleniami.

- Oj tak. Coraz więcej kobiet zaczyna wyglądać tak samo - czytamy pod zdjęciem.

- Piękna kobieta i ważny wpis - pisze poruszona internautka.

Aktorka nie tylko pisze o naturalności, ale sama też stawia na nią w życiu codziennym. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć bez makijażu.

Joanna Jabłczyńska pokochała życie na wsi

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
49
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0